Zavřít reklamu

Apple potichu bez velkého oznámení spustil opravný program pro iPhony 6S a iPhony 6S Plus, které trpí potížemi při pokusu o zapnutí telefonu. Daná zařízení mají nárok na bezplatnou opravu v autorizovaném servise.

Server Bloomberg si jako první povšiml, že Apple spouští nový servisní program. Ten byl zahájen včera, tedy v pátek 4. října. Týká se všech smartphonů iPhone 6S a iPhone 6S Plus, které mají potíže se zapnutím. Dle oficiálního vyjádření mohou některé součástky „selhat“.

Apple zjistil, že určitá část iPhonů 6S a iPhonů 6S Plus se nemusí zapnout z důvodu selhání některých součástek. Tento problém se vyskytuje pouze u malého vzorku zařízení, které byly vyrobeny mezi říjnem 2018 a srpnem 2019.

Opravný program platí pro telefony iPhone 6S a iPhone 6S Plus do dvou let od jejich prvního zakoupení v obchodě. Jinými slovy lze zařízení nechat bezplatně opravit nejpozději do srpna 2021 za předpokladu, že jste jej pořídili letos.

Servisní program neprodlužuje standardní záruku iPhonů 6S a iPhonů 6S Plus

Apple na svých stránkách nabízí rovněž kontrolu sériového čísla, abyste mohli zjistit, že má váš telefon nárok na bezplatný servis. Stránku naleznete ZDE.

V případě shody sériového čísla zamiřte do jednoho z autorizovaných servisů, kde budete telefon zdarma opraven. Apple přidává ještě doplňující informace:

Apple může omezit nebo upravit seznam zemí, kde bylo zařízení poprvé zakoupeno. Pokud jste již svůj iPhone 6S / 6S Plus nechali opravit v autorizovaném servisu a oprava byl účtována, máte nárok na náhradu.

Tento servisní program nijak neprodlužuje standardní záruku poskytovanou na zařízení iPhone 6S / 6S Plus.

iphone 6s a 6s plus všechny barvy
.