Zavřít reklamu

Venkovní teploty se po dlouhém čekání konečně vyšplhaly na hodnoty, které umožňují plavání ve venkovních bazénech, přírodních koupalištích nebo řekách. Pokud se i vy chystáte toto léto plavat, a zároveň byste chtěli své plavání zkusit vzít o něco vážněji, máme pro vás pět tipů na aplikace, které se vám pro tuto příležitost budou určitě hodit. –

MySwimPro

Aplikace MySwimPro slouží k mokré i suché přípravě plavců, a to jak závodních, tak i těch amatérských. Umožní vám zlepšit plavecký výkon, ale také celkovou fyzickou kondici, a nabízí také možnost sestavení vašeho vlastního osobního tréninkového plánu, poskytne vám potřebné analýzy, návody a spoustu dalších užitečných funkcí. Aplikace nabízí také svou variantu pro Apple Watch. MySwimPro nabízí také možnost synchronizace s aplikací Strava a s nativním Zdravím v iPhonu, integraci s řadou chytrých hodinek a fitness náramků a spoustu dalšího.

Aplikaci MySwimPro stáhnete bezplatně zde.

Swim.com

Aplikace Swim.com se mezi plavci rovněž těší velké oblibě. Je k dispozici také ve verzi pro Apple Watch, nabízí možnost automatického rozpoznání a záznamu vaší fyzické aktivity. Kromě toho vám umožní sledovat váš vlastní plavecký pokrok, spojit se s přáteli a účastnit se také nejrůznějších zajímavých výzev. Aplikaci Swim.com můžete propojit s nativním Zdravím ve vašem iPhonu, a kromě jiného v ní najdete také spoustu zajímavých a efektivních cvičení.

Aplikaci Swim.com stáhnete bezplatně zde.

TrainingPeaks

TrainingPeaks je skvělá aplikace nejen pro plavce, ale třeba také pro běžce nebo pro ty, kteří se věnují triatlonu. Nabízí kompatibilitu nejen s nativním Zdravím, ale také s více než stovkou dalších aplikací a zařízení včetně hodinek a fitness náramků Garmin, Fitbit a dalších. S její pomocí můžete snadno, rychle a spolehlivě zaznamenávat všechna vaše cvičení, plánovat tréninky a další události, sledovat nejrůznější tabulky a grafy nebo plánovat tréninky.

Aplikaci TrainingPeaks stáhnete bezplatně zde.

Strava

Strava je jednou z velice oblíbených aplikací, co se tedy týče sportu. Máte zde na výběr z mnoha kategorií, mezi něž patří běh, chůze, cyklistika, jóga nebo například plavání. Nechybí možnost sdílení vašich výsledků s přáteli, porovnávání se s ostatními uživateli služby Strava nebo možnost soutěže. Na hodinkách je aplikace mírně osekaná, nezávisle na telefonu však pracovat zvládne. Ve verzi Premium pak získáte tréninkové plány pro cvičení, což se zejména pokročilým sportovcům může hodit.

Aplikaci Strava stáhnete bezplatně zde.

Swimplaces

Poslední aplikace z našeho seznamu neslouží k plaveckému tréninku, pomůže vám ale najít zajímavá místa, na kterých se můžete vykoupat. Najdete zde seznam nejrůznějších koupališť, bazénů, rybníků, nádrží a dalších lokací, do aplikace zároveň můžete sami přidávat místa, hodnotit je a komentovat. Aplikace Swimplaces nabízí bohaté možnosti vyhledávání a filtrování, bohužel u ní ale zhruba rok nedošlo k žádné aktualizaci ze strany jejích tvůrců.

Aplikaci Swimplaces stáhnete bezplatně zde.

.