Zavřít reklamu

Aplikací pro Apple Watch je pochopitelně celá řada, a každému uživateli vyhovují jiné aplikace v závislosti na tom, k jakým účelům daný člověk své chytré hodinky od Applu využívá nejčastěji. Existuji ale typy aplikací, na jejichž potřebnosti se asi shodne většina majitelů Apple Watch. V dnešním článku vám představíme pětici aplikací, které by na vašich Apple Watch rozhodně neměly chybět.

Sleep++

Apple Watch sice nabízí nativní nástroj pro sledování a analýzu spánku, ten ale z mnoha důvodů nemusí nutně vyhovovat úplně všem uživatelům. Pokud chcete vyzkoušet některou z aplíkací třetích stran, můžeme vám doporučit Sleep++. Jedná se aplikaci pro automatické sledování vašeho spánku, můžete ale přepnout i na manuální režim. Veškeré přehledy najdete v aplikaci na spárovaném iPhonu.

Aplikaci Sleep++ stáhnete bezplatně zde.

Shazam

Aplikace Shazam dlouhodobě patří mezi oblíbené nástroje, sloužící k rozpoznání přehrávaných skladeb. Pro ještě větší pohodlí můžete tuto aplikaci spouštět přímo na vašich Apple Watch, její obrovskou výhodou je integrace s operačními systémy od Applu, stejně jako možnost propojení s vašimi oblíbenými hudebními streamovacími službami.

Aplikaci Shazam stáhnete bezplatně zde.

Notebook

Většina nativních aplikací od Applu funguje na Apple Watch prakticky bezproblémově a plnohodnotně, Poznámky k nim ale zatím stále ještě bohužel nepatří. Naštěstí můžete pro tyto účely bez obav využít aplikaci Notebook, která vám na vašich chytrých hodinkách od Applu umožní pročítat, upravovat, sdílet a dokonce i vytvářet nejrůznější poznámky. Aplikace je multiplatformní a nabízí možnost automatické synchronizace napříč vašimi zařízeními.

Aplikaci Notebook stáhnete bezplatně zde.

Strava

Pokud své Apple Watch používáte také při nejrůznějších pohybových aktivitách (nejen) venku, neměla by na nich chybět ani aplikace Strava. Jedná se o populární a důmyslně propracovanou platformu, která vám nejen umožní mapovat všechny vaše pohybové aktivity, ale s jejíž pomocí se můžete také spojit s ostatními uživateli, zúčastnit se všech možných zajímavých výzev, a mnoho dalšího. Ať už se věnujete chůzi, běhu, nebo třeba jízdě na kole, Strava na vašich Apple Watch bude pro vás skvělým parťákem.

Aplikaci Strava stáhnete bezplatně zde.

Spark

Na vašich Apple Watch by rozhodně neměl chybět ani výkonný e-mailový klient. Nestačí vám nativní Mail? Můžete vyzkoušet populární Spark Mail. Tato aplikace nabízí možnost správy a tvorby e-mailových zpráv, bohaté možnosti přizpůsobení, a také spoustu užitečných funkcí pro spolupráci a hromadnou korespondenci. V aplikaci můžete využít například také sdílené schránky a řadu dalších skvělých vychytávek.

Aplikaci Spark stáhnete bezplatně zde.

.