Zavřít reklamu

Určitě už jste se někdy ocitli v situaci, kdy se vám na displeji iPhonu objevil příchozí hovor s neznámým číslem. Někteří jedinci taková čísla ignorují, v tomto případě ale nemáte šanci rychle zjistit, kdo vám volá, tudíž můžete přijít o hovor, který je velmi důležitý. Pokud naopak takový hovor vezmete, tak může dojít k tomu, že se na druhém konci objeví nějaký ne úplně žádaný jedinec, jenž se vám snaží nabídnout nějaký produkt, anebo vám říci více o tajemství, díky kterému se z něj stal milionář. V tomto článku se podíváme na 5 webů a aplikací za peníze i zdarma, díky kterým zjistíte, kdo vám z určitého čísla volal.

kdomivolal.cz

Na stránkách kdomivolal.cz si můžete jednoduše vyhledat telefonní číslo a podívat se na komentáře ostatních. Většina těchto portálů funguje především díky samotným uživatelům, kteří zde vytváří záznamy a jednotlivá čísla pak komentují a hodnotí. Telefonní číslo lze vyhledat pomocí pole v horní části obrazovky, na hlavní stránce si pak níže můžete zobrazit naposledy hledaná čísla, nejvíce komentovaná čísla a nejvíce hledaná čísla.

Na stránky kdomivolal.cz se přesunete zde

kdomivolal.eu

Vyhledávač telefonních čísel na stránkách kdomivolal.eu patří mezi nejoblíbenější. Jedná se o uživatelskou databázi telefonních čísel marketingových agentur, telefonních operátorů, bank, pojišťovat a dalších firem, které vás lákají k zakoupení nějakého produktu, anebo vám prozradí jednoduchou možnost, pomocí které můžete zbohatnout. Některá tato telefonní čísla nás pouze prozvání – ať už jedno či druhé, v obou případech se jedná o otravnou a vyrušující záležitost. Na stránkách kdomivolal.eu lze čísla (i zahraniční) jednoduše hledat, hodnotit i komentovat. Tato služba nabízí i aplikaci pro iOS.

Na stránky kdomivolal.eu se přesunete zde

muzutozvednout.cz

Webová aplikace Můžu to zvednout? patří mezi nejjednodušší. Při prohlížení konkrétních telefonních čísel vás nebude nic žádným způsobem rozptylovat. Stačí, abyste do vyhledávacího pole v horní části obrazovky zadali telefonní číslo, které poté vyhledejte. Jakmile konkrétní číslo vyhledáte, tak se vám zobrazí celkové hodnocení, společně s přesným označením. U každého záznamu můžete přidat i svoji vlastní recenzi s hodnocením a pomoci tak ostatním uživatelům s určením.

Na stránky muzutozvednout.cz se přesunete zde

vyhledatcislo.cz

Pokud hledáte skvělou stránku pro určení neznámého telefonního čísla, která navíc nabízí půvabné a jednoduché rozhraní bez zbytečných reklam, tak se vám zajisté bude líbit Vyhledat číslo. Na úvodní stránce se kromě vyhledávacího pole zobrazuje seznam nejnovějších hodnocení, společně s obtěžujícími a nebezpečnými čísly. U konkrétního čísla si pak můžete zobrazit míru nebezpečnosti, počet hodnocení, datum posledního hodnocení, počet zobrazení, hodnocení, komentáře a další. Co se hodnocení a komentářů týče, tak můžete do databáze přispět i vy.

Na stránky vyhledatcislo.cz se přesunete zde

Zvednout to?

V odstavcích uvedených výše jsme se společně podívali na čtyři nejlepší (webové) aplikace, pomocí kterých lze určit neznámé telefonní číslo. Některé z nich nabízí také vlastní aplikaci pro iOS, ta ale slouží pouze pro prohlížení telefonních čísel. Nesmím proto za žádnou cenu zapomenout na odlišnou aplikaci Zvednout to?. Tato aplikace vám dokáže přímo u příchozích hovorů zobrazit, zdali se náhodou na druhé straně za telefonem neskrývá člověk, který vás má v plánu obtěžovat či nalákat na nějaký produkt. To znamená, že se to důležité o neznámém telefonním čísle můžete dozvědět ještě předtím, než hovor přijmete. Aplikace Zvednout to? je k dispozici za 99 korun a mohu ji doporučit, stejně jako většina uživatelů, kteří zanechali recenzi.

Aplikaci Zvednout to? zakoupíte za 99 Kč zde

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Takových webů, jako jsou ty uvedené, je celá řada. Není potřeba si je vůbec pamatovat, ale stačí jen neznámé číslo dát do adresního řádku prohlížeče a pak si vybrat jakýkoliv z nabízených webů, které vám o něm prozradí co se dá.

celý text

Čtěte více.