Zavřít reklamu

Koi Pond

Původní aplikaci Koi Pond z dílny studia Blim Pilots již v App Storu nenajdete. Její cena činila 0,99 dolaru, a jednalo se realistické záběry jezírka s koi kapry. Aplikace reagovala na dotyk, nabízela hodně možností přizpůsobení, a její verze pro iPad se mimo jiné stala populární mezi majiteli koček.

Texas Hold’em

Pomyslnou druhou příčku nejstahovanějších placených aplikací v prvním roce fungování App Storu obsadil Texas Hold’em od společnosti Zynga. Dnes ji v App Storu můžete najít jako bezplatný titul s nákupy v aplikacích. Zynga Poker se i nadále těší poměrně dobrému hodnocení ze strany uživatelů, a nabízí spoustu nových funkcí.

Moto Chaser

Aplikace Moto Chaser bohužel není v současné chvíli v českém App Storu dostupná. Jednalo se o zábavnou závodní hru od společnosti Freeverse, ve které si hráči mohli vychutnat motocyklové závody se vším všudy včetně nebezpečných skoků. Ovládání probíhalo za pomoci naklánění telefonu.

Crash Bandicoot: Nitro Kart 3D

Crash Bandicoot je oblíbená konzolová hra, není tedy divu, že se s velkou popularitou setkala také její verze pro iPhony. Bohužel ani tento titul již v App Storu nenajdete. Hráči si mohli vybrat z více než desítky zábavných závodních tratí a utkat se s pestrou paletou soupeřů. Podobně jako Moto Chaser bylo možné i v této hře využít k ovládání naklánění iPhonu.

Super Monkey Ball

Pětici nejstahovanějších placených aplikací za dobu prvního roku existence App Storu uzavírá Super Monkey Ball z dílny společnosti SEGA. Jednalo se o zábavnou „běhací“ plošinovku s roztomilými opičkami v hlavních rolích. Původní verzi Super Monkey Ball dnes již v App Storu nenajdete, můžete si ale zahrát titul Super Monkey Ball: Sakura.

.