Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO Max je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriály. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si neměli nechat ujít?

Minx

V programové nabídce streamovací služby HBO Max se nově objevily další epizody první série seriálu Minx. Komediální seriál Minx z dílny scenáristky Ellen Rapoportové se odehrává v Los Angeles sedmdesátých let minulého století. Soustředí se na mladou feministku, která se spojí s podřadným vydavatelem, aby vytvořila první erotický časopis pro ženy.

Obleva

Pokud máte rádi neokoukané evropské seriály, můžeme vaší pozornosti rozhodně doporučit Oblevu. V ledové vodě je nalezeno tělo mladé ženy. Vyšetřování vede Zawieja, policistka, která se nikdy nevzdává. Brzy vyjde najevo, že zavražděná žena krátce před smrtí porodila. Ale kde je dítě?

Odvrácená tvář krásy

Investigativní pohled do zákulisí kosmetického průmyslu a segmentu osobní péče. Oceňovaní tvůrci Kirby Dick a Amy Zieringová podrobují toto mnohamiliardové odvětví důkladnému vyšetřování, které doplňují o zajímavé komentáře a poutavé emotivní příběhy.

Ruxx

Moderní drama o vztazích a mladé generaci v Rumunsku, zemi zmítané mezi minulostí a budoucností. Hlavní hrdinka Rux se snaží skloubit náročnou kariéru s dalšími životními prioritami.

Říkejte mi Harmony

Na HBO Max můžete tento víkend sledovat také nový seriál s názvem Říkejte mi Harmony. Nevyprávěný příběh Garyho Betznera, nenápadného muže, který předstíral vlastní smrt, změnil si jméno, nechal se naverbovat CIA a stal se informátorem, jenž odhalil Reaganův skandál Írán-Contras.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.