Zavřít reklamu

Deaktivace žádostí o hodnocení

Je pochopitelné, že vývojáři aplikací mají velký zájem o to, aby uživatelé hodnotili jejich software. Někdy ale může být zobrazování těchto žádostí nepříjemné. Pokud chcete žádosti o hodnocení deaktivovat, spusťte na vašem iPhonu Nastavení -> App Store, kde následně stačí jen deaktivovat položku Hodnocení a recenze.

Správa předplatného
Potřebujete u některé z předplacených aplikací změnit tarif předplatného, předplatné úplně zrušit, případně zrušené předplatné opět obnovit. Můžete tak učinit přímo v App Storu – stačí klepnout na ikonku vašeho profilu v pravém horním rohu, zvolit Předplatná a poté už můžete začít zařizovat vše potřebné.

Aktualizace všech aplikací
Aktualizace aplikací se nevyplatí zanedbávat, a to z mnoha různých důvodů. Hlídat a manuálně aktualizovat každou aplikaci zvlášť je zejména u iPhonů, které obsahují větší množství aplikací, prakticky nemožné. Pro hromadnou aktualizaci aplikací ale naštěstí stačí spustit App Store, klepnout v pravém horním rohu displeje na ikonku vašeho profilu, zamířit o něco níže a poté v sekci Nadcházející automatické aktualizace klepnout na Aktualizovat vše.

Aplikace jako dárek
Věděli jste, že v App Storu můžete také některému z vašich přátel nebo rodinných příslušníků darovat libovolnou aplikaci nebo hru? Postup je velice snadný. Spusťte App Store a vyhledejte aplikaci, kterou chcete darovat. Klepněte na ni, poté vedle údaje o ceně nebo tlačítka Stáhnout klepněte na ikonku sdílení a následně zvolte Darovat aplikaci.

Zrušení stahování na datech

Je pochopitelné, že chcete data na vašem iPhonu co možná nejvíce šetřit. V App Storu máte kromě jiného také možnost nastavit, aby se v případě připojení na mobilní data nestahovaly aplikace, případně aby se stahovaly je aplikace o určitém objemu. Stačí spustit Nastavení -> App Store, zamířit do sekce Mobilní data -> Stahování aplikací a zvolit požadovanou variantu.

 

.