Zavřít reklamu

Jeden z nejlepších dílů slavné herní série Call of Duty se objevil v Mac App Store. Jedná se o čtvrtý díl známé 3D akční střílečky. Zároveň je to první z úspěšných a kvalitních herních titulů, který se objevil v jablečném obchodě.

V USA byla prodej Call of Duty zahájen již o několik dnů dříve. Hru si můžete zakoupit za 39,99 euro (necelých 1000 Kč). Je to drahá záležitost, pokud vezmete v potaz, že krabicová verze na PC se dá koupit za přibližně 600 Kč! Přestože hra pro Mac je dražší než pro PC slavila úspěch. Už po pár hodinách od uvedení se stala nejvíce prodávanou aplikací v českém v Mac App Store.

Hra je naprosto stejná s verzí pro PC. Kampaň je rozdělená do dvou rolí. V jedné jste členem elitní britské jednotky SAS a v druhé elitní jednotky U.S. Marine Recon. Společnou snahou obou hrdinů a tudíž i vaší, je zabránit ázerbajdžánskému teroristovi, který se v podstatě snaží podmanit si svět. Celkem se musíte prostřílet skrz 3 epizody, které jsou rozděleny do 27 misí. Single player budete hrát zhruba 6 hodin. Cíl hry je ve své podstatě jednoduchý, zabít všechny a dostat se z bodu A do bodu B.

Hra vám poběží na Macích s procesorem Intel s minimálním taktem 2 GHz a 1 GB RAM. Seznam podporovaných grafik je přímo v popisu aplikace, takže by se vám nemělo stát, že si hru zakoupíte a ona nepoběží. Přímo výrobce poukazuje na to, že hra má 7 GB a proto může být stahování velice dlouhé.

[app url="http://itunes.apple.com/cz/app/call-of-duty-4-modern-warfare/id403574981?mt=12"]
.