Zavřít reklamu

Je zde víkend, a pokud v něm nemáte žádné velké plány, můžete si svou dlouhou chvíli zkrátit hraním iOS her. Doporučujeme nejen zajímavou logickou hru se sci-fi tématikou Machinika Museum, ale dojde i na poměrně poutavý titul South of the Circle dostupný v rámci platformy Apple Arcade, který je nositelem mnoha ocenění.

Machinika Museum 

Jde o logickou hru, ve které budete objevovat tajemné stroje mimozemského původu a pomocí své logiky a smyslu pro pozorování je opravovat. Samozřejmě přitom budete krůček po krůčku odhalovat i příběh celé galaxie. Titul přímo odkazuje na legendu žánru The Room, ale jisté prvky si bere třeba i z českého Machinaria. První kapitola je zdarma, další je nutné odemknout In-App nákupem.

Stažení v App Store

Huntdown 

Titul byl původně vydaný na PC a konzole, nyní si jej však mohou užít i mobilní hráči. Jako jeden ze tří nemilosrdných lovců odměn zde budete čistit ulice v parádně pixelové grafice odkazující na arkádové tituly 80. let. Jedná se tedy o klasickou 2D akční plošinovku protknutou černým humorem, která si vás získá nejen palebným arzenálem, ale také množstvím výbuchů.

Stažení v App Store

Bullet Echo 

Jde o jedinečnou PvP taktickou týmovou střílečku od tvůrců hitů, jakými jsou CATS: Crash Arena Turbo Stars, King of Thieves nebo také Cut the Rope. Budete zde vybírat z desítek různých hrdinů s jedinečnými herními styly a schopnostmi. Spojíte se s přáteli, stanovíte si svou strategii a pokusíte se zůstat jako poslední přeživší. Nechybí více herních režimů, a především tuna zábavy.

Stažení v App Store

Guardian Chronicle 

V této hře se budete především bránit. Jedná se totiž o typickou TD hru, ve které na vás neustále nabíhají vlny příšer. Vy tedy po celém bojišti strategicky rozmisťujete obranné jednotky, aby se nikdo z útočníků nedostal až do vaší základny. Záleží tak jen na vaší strategii a taktice, jak vhodně budete jednotlivé strážce kombinovat. Každý má totiž nejen jinou sílu, ale i unikátní vlastnosti.

Stažení v App Store

South of the Circle 

Děj hry se odehrává na Antarktidě roku 1964. Cambridgeský akademik Peter zde havaroval se svým letadlem a snaží se najít pomoc, jenže musí bojovat nejen se zimou, ale také se svou zoufalou situací. Hranice mezi jeho minulostí a současností se tak začínají stírat a vy procházíte nejen aktuální zimní krajinou, ale také jeho barevnou minulostí. Hra je k dispozici v rámci platformy Apple Arcade.

Stažení v App Store

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více