Zavřít reklamu

E-mail ve svém smartphonu používá snad každý z nás. V dnešním článku vám představíme hned několik užitečných e-mailových klientů. Tentokrát jsme vynechali aplikace pro specifické služby jako je Gmail či Seznam, a rozhodli jsme se vám představit o něco méně známá řešení, než je třeba Outloook. Na jakou e-mailovou aplikaci pro iPhone nedáte dopustit?

Spark

Aplikace Spark je oblíbená zejména mezi těmi, kdo e-mail využívají k práci a komunikaci s kolegy a nadřízenými. Spark se vyznačuje skvěle vypadajícím, přehledným uživatelským rozhraním, snadným ovládáním a užitečnými funkcemi nejen pro spolupráci. Spark nabízí funkci chytrých schránek, možnost rozdělení do kategorií osobní pošty, aktualizací a newsletterů, funkci diskusí o vybraných e-mailech a vláknech, možnost spolupráce na e-mailech, plánovaného odesílání zpráv, odložení přečtení a řady dalších. Samozřejmostí je podpora tmavého režimu, možnost nastavení notifikací pouze na důležité zprávy, vestavěný kalendář nebo třeba možnost vytváření odkazů na zprávy a podpora gest. Aplikace je k dispozici také pro iPad, Apple Watch a pro Mac. Spark je v základní verzi zdarma, a jednotlivcům zcela bohatě postačí. Za necelých 8 dolarů měsíčně získáte 10GB prostoru pro každého člena týmu, možnost sdílení konceptů, neomezené možnosti spolupráce, šablony, pokročilé sdílení odkazů a další bonusy.

Newton Mail

Aplikace Newton Mail – podobně jako Spark – umí značně ulehčit a zefektivnit týmovou e-mailovou komunikaci. Může se pochlubit minimalistickým a přehledným uživatelským rozhraním a je kompatibilní se službami Gmail, Exchange, Yahhoo Mail, Hotmail a všemi IMAP účty. Aplikace Newton Mail je multiplatformní s okamžitou synchronizaci a nabízí funkce jako potvrzení o přečtení, odložené odeslání, možnost vytvoření oddělených složek pro aktualizace a newslettery nebo možnost odloženého přečtení zprávy. Newton Mail umí spolupracovat s aplikacemi jako Evernote, OneNote, Todoist, Trello, Pocket a dalšími, nabízí možnost zrušení odeslání zprávy, možnost uložení příloh do cloudových úložišť, dvoufaktorové ověření, okamžité odhlášení mailingů a další funkce. Aplikace Newton Mail nesleduje polohu uživatelů a neobsahuje reklamy.

Spike E-mail

Aplikace Spike je kompatibilní s naprostou většinou běžných e-mailových účtů a s IMAP účty. Kromě e-mailu nabízí možnost chatování s kolegy či klienty, spolupráci na zprávách, odhlášení z mailingu jediným klepnutím nebo třeba šifrování zpráv. Aplikace je bez reklam a její tvůrci s vašimi údaji dále nijak nenakládají. Spike E-mail nabízí zjednodušené zobrazení vláken konverzací, intuitivní ovládání, možnost správy více e-mailových účtů najednou a prioritní schránku. V aplikaci si také můžete zobrazit náhledy příloh a spravovat více kalendářů naráz. Spike E-mail nabízí podporu tmavého režimu, pokročilé vyhledávání, hromadných úprav, hlasového a video volání a možnost zrušení či odložení odeslání. Aplikaci lze využívat na iPhonu, iPadu, Macu i v prostředí webového prohlížeče. Aplikace je ke stažení zdarma, firemní zákazníci za využívání Spike E-mail zaplatí necelých šest dolarů měsíčně.

PolyMail

PolyMail je výkonná aplikace s přehledným uživatelským rozhraním a užitečnými funkcemi, jako je možnost odložení přečtení e-mailů, odložené odeslání, integrace kalendáře nebo možnost vytvoření profilů pro jednotlivé kontakty. PolyMail nabízí také funkci odhlášení mailingu jediným klepnutím, přehled o aktivitě, sledování kliknutí na odkazy nebo stažení příloh a podpora gest.

Edison Mail

Aplikace Edison Mail je rychlá, přehledná, a snadno se ovládá. Nabízí funkci chytrého asistenta, podporu tmavého režimu, možnost automatického blokování potvrzení o přečtení, odhlášení mailingu jediným klepnutím nebo hromadné mazání a úpravy. V aplikaci Edison Mail můžete také snadno blokovat vybrané uživatele, zrušit odeslání zprávy, spravovat své kontakty nebo využívat šablony. Edison Mail nabízí podporu chytrých odpovědí a chytrých notifikací, odložení přečtení, možnosti úprav zobrazení vláken se zprávami nebo možnost tvorby skupin kontaktů.

myMail

Aplikace myMail nabízí podporu využívání více účtů najednou s rychlým a jednoduchým přepínáním, úplnou synchronizaci se servery i ostatními zařízeními, pokročilé vyhledávání s pomocí filtrů a možnost nastavení a přizpůsobení notifikací. Aplikace také nabízí funkci ukládání pošty do mezipaměti, spamový filtr s možností přizpůsobení nebo třeba podporu gest. Aplikace je k dispozici také pro iPad a Apple Watch.

Canary Mail

Aplikace Canary Mail nabízí podporu naprosté většiny běžných e-mailových účtů a IMAP účtů. Umožňuje tvorbu profilů pro kontakty, nabízí koncové šifrování a možnost nastavení potvrzení o přečtení. V aplikaci Canary Mail můžete dále využívat šablony, aktivovat integraci s kalendářem nebo nastavit seznam oblíbených uživatelů. Aplikace nabízí také podporu tmavého režimu, chytrých notifikací, možnost připnutí zpráv, chytrou nápovědu nebo možnost odložení přečtení. Součástí aplikace Canary Mail je také prohlížeč příloh. Aplikace Canary Mail je ke stažení zdarma, všechny funkce můžete bezplatně zkoušet po dobu třiceti dnů. Přechod na Pro verzi vás vyjde na 249 korun.

.