Zavřít reklamu

Tlapková patrola ve filmu

Legendární Tlapková patrola ve svém prvním dobrodružství na velkém plátně. Když se jejich rival Humdinger stane starostou nedalekého Adventure City a začne působit spoušť, Ryder a hrdinná štěňata se rozjedou na plné obrátky, aby čelili nejnáročnější misi své kariéry. Cestou tým najde pomoc nového spojence, bystrého jezevčíka Libertyho, a společně bojují za záchranu obyvatel Adventure City. Podaří se zachránit město dřív, než bude pozdě?

  • 130,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti.

  • 279,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, české titulky

X–Men: Apokalypsa

Od počátku civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse, první a nejsilnější z mutantů marvelovského světa X-Menů načerpal sílu ostatních mutantů a stal se tak nesmrtelným a neporazitelným. Probudil se po tisíci letech a je rozčarovaný ze světa, který nachází. Rekrutuje tým mutantů včetně zklamaného Magneta (Michael Fassbender) s cílem očistit lidstvo a nastolit nový světový řád, kterému chce vládnout. Osud Země tak visí na vlásku. Raven (Jennifer Lawrencová) s pomocí profesora X (James McAvoy) stane v čele týmu mladých X-Menů, aby společně zastavili svého největšího nepřítele a zachránili lidstvo před úplným zánikem.

  • 329,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština

Eileen

V roce 1964 ve státě Massachusetts okouzlí mladou sekretářku Rebecca, okouzlující nová poradkyně ve věznici, kde pracuje. Jejich začínající přátelství se však brzy zvrtne, když Rebecca odhalí temné tajemství.

  • 329,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština
.