Zavřít reklamu

Tyger

Bývalý voják se po propuštění z vězení vydává na cestu, aby se znovu setkal se svou rodinou. Během pobytu ve vězení byl Joe nucen odloučit se od své ženy a milované dcery Grace, které bude zanedlouho šest let. Grace pro Joea znamená celý svět a zoufale ji chce znovu vidět. Než se mu to podaří, je místní radnicí zařazen do rehabilitačního programu, v jehož rámci je ubytován v chátrajícím bytě v Margate a je mu přidělena bezvýchodná práce, která mu má pomoci začlenit se zpět do společnosti. Joe je jen další ztracenou duší, které je souzeno propadnout se mezi trhliny systému, být opuštěn vládou a odsunut na okraj společnosti. Jeho jedinou touhou je vydělat dost peněz, aby mohl odjet do Skotska a konečně být s Grace. Jeden jediný okamžik však hrozí, že jeho plán zničí a navždy změní jeho život.

  • 89,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina

Vem si mě

Slavná zpěvačka Kat Valdez (Jennifer Lopez) se chystá na svatbu s kolegou Bastianem (Maluma). Obřad má proběhnout ve velkém stylu, před zraky tisíců diváků v koncertní hale a dalších miliónů online a u televize. Krátce předtím, než ji rampa vyveze na pódium „k oltáři“, ale Kat zjistí, že ji milovaný Bastian tak trochu zahnul. Ponížená zpěvačka v tu chvíli udělá naprosto nečekaný a šokující krok. Rozhodne se provdat za chlapíka, který v davu pod pódiem svírá ceduli s nápisem „Vem si mě“. Tím šťastným je rozvedený učitel matematiky Charlie (Owen Wilson), který si zpěvačku rozhodně vzít nechce. Na koncert dorazil jako doprovod své dcery a kolegyně, která Kat Valdez zbožňuje, a jen jí na chvíli podržel ceduli se zmíněným textem. Než se vzpamatuje, už ho pořadatelé vlečou na pódium, kde dezorientovaný a naprosto šokovaný řekne „ano“.

  • 149,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština

Supercool

Nejlepší přátelé Neil a Gilbert začínají poslední ročník střední školy s velkými nadějemi a ambicemi. Neil vždycky snil o tom, že bude dost cool na to, aby mohl chodit se svou dlouholetou láskou, a Gilbert vždycky snil o tom, že se stane superhvězdou sociálních médií. Po prvním dni ve škole, který je podle všeho velmi neuspokojivý a trapný, si Neil přeje být cool právě v magický okamžik, kdy hodiny odbijí 11:11. V tu chvíli se mu splní kouzelné přání. Druhý den ráno se Neil probudí do reality, která je přímo z komiksu jeho snů.

  • 199,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, české titulky

Pět nocí u Freddyho

V kůži Mika (Josh Hutcherson), hlavního hrdiny Pěti nocí u Freddyho, byste určitě být nechtěli. Sám pečuje o desetiletou sestru Abby a dosud se nevyrovnal s neobjasněným zmizením dalšího sourozence před více než deseti lety. Čerstvě bez práce a s perspektivou, že přijde o Abbyino opatrovnictví, přijme práci nočního hlídače v uzavřené pizzerii Freddyho Fazbeara. Na první pohled se to může zdát jako pohodová a nenáročná práce, jenže Mike záhy zjistí, že Freddyho restaurace skrývá četná překvapení a že většina z nich není ani trochu příjemná. Nevysvětlitelné události, do nichž se Mike zaplétá čím dál víc, ho postupně zavedou situace, která připomíná tu nejděsivější noční můru, jakou si můžete představit. Zdánlivě nudná šichta se tak mění v boj o život, ve kterém soupeř nehraje ani trochu podle pravidel.

  • 249,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Over Easy

Dvě ženy se vydají na víkendový výlet, aby znovu navázaly svůj vztah a zachránily ho.

  • 59,- zakoupení
  • Angličtina
.