Zavřít reklamu

Dnes byla vydána menší aktualizace iOS 7.0.4 pro iPhone, iPad a iPod touch, která obsahuje některé vylepšení a opravy pro operační systém. Především opravuje problém, který u některých uživatelů způsoboval selhání FaceTime hovorů. Společně s 7.0.4 vyšla také aktualizace 6.1.5 pro iPod 4. generace, která opravuje stejnou chybu.

Aktualizace přichází po třech týdnech po 7.0.3, která opravila například problémy s iMessage a zrychlila systém, zvláště pak na iPhone 4 a iPadu 2 a mini. V iOS 7 je stále chyb více než dost, doufejme že se většinu z nich podaří postupnými aktualizacemi Applu vychytat. Aktualizaci nainstalujete OTA v nabídce Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru nebo prostřednictvím iTunes po připojení zařízení.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

  Po aktualizaci on-air mi zdechl iPhone 4S. Teď jsem v recovery režimu a doufám, že iTunes pomohou. :(

  Pomůže asi jen obnova, že? Jsem nasraný jak sviňa.. čekal bych, že přes OTA to nezdechne a teď mám po datech. Skvělé… Kvůli 17MB aktualizaci :-/ Tentokrát si to posrali…

  Jak moc se iphone4 zrychlil? Už někdo zkoušel?

  dají se vypnout efekty… je to na každém, mě osobně v tom nepříjde žádný rozdíl, na mě to je svižné dost, instalaci iOS7 jsem dost zvažoval, nakonec jsem až na kalendář mile překvapený ;)
  … vypnutí průhledných ploch akorád šetří baterku… inu, každý podle svého… :)

  iphone4 mi od nahrani ios7 nehlasi aktualizace vzdy musim manualne, nevi nekdo co stim? a restore opravdu delat nebudu to muzu jit a koupit lumii925 kuly takovejmhle nedodelkum opravdu iphona nemam. Jen podotknu ze jsem mel iphone uz od 2g takze vim o cem mluvim.. je to posledni dobou horsi a horsi…

  Tak luxusně mi to opravilo chyby v iphonu, že když mi například v podzemích garážích vypadne signál 3G/EDGE/GPRS, tak naskočí zpátky až po resetu telefonu. Moc fajn, paráda. Štěstí, že mám v záloze HTC.

  Po aktualizaci na 7.0.4 mi nejprve iPhone 5 zamrzl, takže jsem ho musel přes iTunes vrátit do továrního nastavení, následně mně o dost rychleji začala ubývat baterie a aby toho nebylo málo, zlobí mě emailový klient – nové maily se načtou jen když ručně aplikaci otevřu, před tím se zvukem hlásily i na pozadí:-( Nevíte někdo, co s tím?

celý text

Čtěte více