Zavřít reklamu

Oficiální Black Friday je letos stanoven až na pátek 29. listopadu, už nyní ale největší tuzemští prodejci spouští velké akce a zahajují tak předvánoční nákupy s předstihem. Černý pátek odstartoval dnes ráno také na Alza.cz, která zlevnila i několik Apple produktů a také originální příslušenství.

Alza dnes spouští Black Friday pro běžné zákazníky úderem 9:00 a akce potrvá až do 1. prosince. Ve slevě je více jak 5 tisíc položek, z toho 2 824 jich najdeme v sekci technologií. Od každého produktu je dostupný omezený počet kusů.

Zaměříme-li se konkrétně na Apple produkty, pak je zlevněných celkem 38 položek. Nejzajímavější sleva padla na loňský iPhone XR (64 GB), který je nyní k dostání za 15 990 Kč, což je mezi autorizovanými prodejci zdaleka nejnižší cena. Starší iPhone 6s Plus (128 GB) ve zlaté a stříbrné je pak za 10 990 Kč. Ve slevě je také bílý i černý HomePod, jenž nyní pořídíte za 8 190 Kč. Nicméně vůbec nejprodávanějším Apple produktem v rámci Black Friday budou AirPods 2 s klasickým nabíjecím pouzdrem, u nichž klesla cena na 3 990 Kč.

Sleva na příslušenství

V akci je také celá řada originálního příslušenství, zejména pak základní silikonové i kovové řemínky pro Apple Watch. O něco výhodněji lze pořídit i některé kožené kryty pro iPhony a různé redukce od Applu.

Řemínky pro Apple Watch (38mm/40mm)

Řemínky pro Apple Watch (42mm/44mm)

Aktuálně je také možné nechat si doručit všechny produkty zdarma – stačí objednat zboží v hodnotě nad 1000 Kč, v košíku zadat kód PLATIMONLINE a provést platbu některým z online způsobů (kartou, bankovním převodem, přes PayPal apod.).

.