Zavřít reklamu

Na dnešním Apple Eventu jsme se dočkali mnoha novinek a překvapení – ať už se bavíme o iPadu, Macu nebo Apple TV. Co se týče nositelné elektroniky, nic revolučního představeno nebylo, namísto toho jsme se ale dočkali alespoň nových barev řemínků pro Apple Watch.

Pokud se podíváme na stylový navlékací řemínek, tak ten je kromě jiného nyní k dostání v odstínech modré nebo pistáciové barvy, designový a výrazně dražší pletený navlékací řemínek můžete zakoupit rovněž v pistáciovém a také oranžovém odstínu. Co se týče sportovního řemínku, barevných variant je zde mnoho, včetně olivové nebo třeba (PRODUCT)RED. Asi nejlépe vypadající jsou nyní nové řemínky edice Hermès, ty však v našich končinách bohužel neseženete.

Jako jablečné telefony, i hodinky si nyní můžete ozdobit přesně podle svého gusta. Jelikož tento produkt nosíme jak při sportu, tak třeba na společenských akcích, a máme jej neustále na zápěstí, je jeho design možná ještě o něco důležitější než právě u telefonu. Proto zastávám názor, že nové řemínky jsou rozhodně vítány.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více