Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud vlastníte Apple Watch, je poměrně pravděpodobné, že k nim máte i pár řemínků, které střídáte ať už podle outfitu či činnosti, kterou s nimi provádíte. Pokud právě pokukujete po nějakém tom novém kousku, určitě by vás mohla zaujmout akce, kterou si pro vás připravil náš partner Mobil Pohotovost. Ten konkrétně pro 5 z vás zlevnil po zadání slevového kódu lsa originální Alpský tah v oranžové, bílé či zelené barvě z původních 2990 Kč na 2392 Kč.

Řemínek Alpský tah představil Apple spolu s Apple Watch Ultra na konci loňského roku coby odolný outdoorový řemínek určený zejména pro dobrodruhy, kteří si potrpí kromě designu taktéž na prvotřídní uchycení hodinek na zápěstí a taktéž na pohodlí. Zkrátka a dobře, Pokud se tedy mezi tyto uživatele řadíte i vy, určitě by vám tento řemínek slušel – a to jak na Apple Watch Ultra, tak i na 44 a 42mm modelech, se kterými je kompatibilní.

Alpský tah lze na MP koupit ve slevě se slevovým kódem zde

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Pane Filip, mazáním příspěvků jenom potvrzujete, že jste hloupý zoufalec. Pravda, na arogatního Zavřela nemáte, ale už ho doháníte. Jen tak dále, těšíme se na vaše další úžasné nabídky předraženého zboží

celý text

Čtěte více.