Zavřít reklamu

Komerční sdělení: U chytrých hodinek Apple Watch nejde pouze o softwarové funkce a výdrž baterie, ale také váš komfort a módní styl. Při náročném cvičení vám bude vyhovovat něco jiného než v práci nebo na společenských akcích. Nemusíte si však kupovat několikery hodinky, stačí jen vyměnit řemínek.

Nabídka řemínků je velmi bohatá, takže si v ní každý najde to pravé ořechové – nehledě na životní styl a osobní vkus. Jak ale vybrat vhodnou variantu pro vás? Pojďme si představit, jaké řemínky pro Apple Watch běžně seženete, abyste si sami dokázali najít kousek, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Apple Watch řemínky

Silikon – sázka na jistotu

Silikonové řemínky jsou oblíbené u mnoha chytrých hodinek a Apple Watch nejsou výjimkou. Už na první pohled působí sportovně a právě pro tento účel se také hodí nejlépe. Jsou totiž lehké, voděodolné a dobře drží na ruce. Navíc se velmi snadno čistí, nevyjdou vás draho a jsou dostupné v mnoha designech a barevných variantách.

Milánský tah – komfort a styl v jednom

Co se týče každodenního nošení, mezi uživateli Apple Watch většinou vítězí milánské tahy, které můžete najít také pod názvem meshové pásky. Designově k běžnému oblečení padnou mnohem lépe a navíc mají flexibilní zapínání, takže máte jistotu, že vám řemínek padne. K jejich výrobě se používá nerezová ocel a jiné lehké kovy, což s sebou přináší odolnost a dlouhou životnost.

Apple Watch Series 4 Milanese loop

Nylon – pohodlí nejen při sportu

Velmi komfortním řešením nejen na sport jsou nylonové řemínky , jelikož jsou pohodlné a dají se snadno přizpůsobit různým velikostem zápěstí. Nylon je navíc materiál, který dobře odvádí vlhkost, takže pomáhá udržovat pokožku v suchu. To oceníte zejména při nadměrné fyzické aktivitě, stejně tak jako nízkou hmotnost a jednoduchou údržbu.

Kov – nestárnoucí vzhled

Dáváte přednost designu klasických hodinek? I s Apple Watch ho můžete docílit – pomohou vám s tím kovové řemínky. Vyrábějí se z kvalitních kovů, mezi které patří například nerezová ocel či hliník, a tak dokážou nabídnout vysokou odolnost. Jejich design je navíc decentní a elegantní, díky čemuž vám hodinky poslouží i jako stylový doplněk k formálnějším outfitům.

Kůže – elegance vždy a všude

Jestliže si potrpíte na luxusu, ale nechcete se připravit o komfort, pak by vaší pozornosti neměly uniknout kožené řemínky. Pravá kůže je velmi příjemná na dotek a navíc je i lehce elastická, takže vás hodinky nebudou nepříjemně škrtit. Přitom nabízí mimořádnou odolnost a nabízí se v různých barvách, takže bez problému najdete variantu, která dokonale doplní váš módní styl.

.