Zavřít reklamu

BarBox je hudební služba, která poskytuje návštěvníkům různých podniků možnost volit skladby, jež by si chtěli v daném místě poslechnout. O BarBoxu, jakožto moderním jukeboxu jsme již psali. Od té doby služba ušla hodně kroků a nyní BarBox funguje v 71 podnicích a používá ho přes 18 000 uživatelů, navíc se neustále vyvíjí a nyní přináší následující novinky.

„V druhé polovině minulého roku jsme ukončili spolupráci s hudebním poskytovatelem Deezer a rozhodli se pro vytvoření vlastní hudební databáze. Zprvu se to jevilo jako naprostá šílenost, ale dnes můžeme s radostí oznámit, že jsme to dokázali,“ říká Yan Renelt, jeden ze zakladatelů BarBoxu.

„Tento krok přinesl výhody nejen nám, ale především podnikům a jejich návštěvníkům; nyní můžeme mnohem rychleji plnit jejich přání. Také jsem se stali nezávislými na jiných službách, které nás brzdily ve vývoji,“ dodává Renelt.

Mezi hlavní vylepšení patří například srovnání hlasitosti skladeb do stejné zvukové hladiny nebo prolínání skladeb tak, aby při přehrávání hudby nevznikala tzv. hluchá místa. Uživatelé mohou také nově zasílat ze svého mobilního telefonu požadavky na přidání skladby do hudební databáze v případě, že ji v BarBoxu nenajdou.

Tyto skladby jsou přidávány nejpozději do druhého dne. Od spuštění nové verze, v prosinci minulého roku, BarBox obdržel 1 090 požadavků, přičemž všechny jsou již v databázi.

Pro podniky BarBox nově nabízí také řešení OSA a Intergram poplatků za zvýhodněných podmínek. Funkce, s názvem OSA + Intergram kalkulačka, vypočítá provozovatelům podniků celkové poplatky, u kterých uplatní veškeré možné slevy. Vyzkoušet OSA + Intergram kalkulačku můžete zde.

Prostřednictvím vlastní hudební databáze BarBox udržuje absolutní kontrolu a přehled nad celým systémem a zároveň generuje řadu zajímavých statistických údajů, jako je například seznam TOP 12 nejčastěji přehrávaných skladeb uživateli:

 1. Hello – Adele
 2. Nafrněná – Barbora Poláková
 3. Sugar – Robin Schulz
 4. The Hills – The Weeknd
 5. Sorry – Justin Bieber
 6. Renegades – X Ambassadors
 7. Svaz českých bohémů – Wohnout
 8. Každé ráno – Chinaski
 9. Lean On – Major Lazer
 10. Primetime – Majk Spirit
 11. Mám Boky jako skříň – Ewa Farná
 12. Highway to hell – AC/DC

Nejvíce skladeb pak uživatelé vkládají v podnicích RockCafe (Praha), BowlingBar Primetice (Přímětice), KáDéčko Bar & Grill (Hodkovice nad Mohelkou), Café Baribal (Praha) a Café Fratelli (Brno).

Od prosince 2015 BarBox přehrál celkem 285 429 skladeb v 71 podnicích. Každý podnik používá aplikaci BarBox průměrně 5 hodin a 31 minut každý den.

„A abychom nebyli pozadu, na své si přijdou i uživatelé iOS nebo Android chytrých hodinek,“ dodává Yan Renelt a vysvětluje: „Aplikace BarBox na hodinkách zobrazí, jaká skladba zrovna hraje nebo za jak dlouho se bude přehrávat skladba, která byla vložena.“

Barbox jako univerzální aplikace pro iPhone a Apple Watch najdete v App Storu zdarma.

Toto je komerční sdělení, Jablíčkář.cz není autorem textu a nezodpovídá za jeho obsah.

.