Zavřít reklamu
iWant

Apple hledá inženýra kvůli novým funkcím pro iMessage a FaceTime

iWant

Aplikace FaceTime a iMessage jsou na iOS zařízeních velice oblíbené, ale Apple si patrně uvědomuje, že ještě nejsou dokonalé. Proto také hledá inženýra pro komunikační iOS aplikace, který by byl zodpovědný za implementaci nových funkcí…

facetime-iphone

Apple na svém webu zveřejnil nový inzerát, v němž hledá inženýra na pozici přímo v kalifornském Cupertinu, kde společnost sídlí. Znění inzerátu je tradičně poměrně vágní, a tak víme jen to, že Apple hledá proaktivního inženýra s motivací a minimálně jednoletou praxí, který by nabídl své odborné znalosti ve vývoji aplikací.

Přeci jen je však Apple dále alespoň trochu konkrétnější: „Budete zodpovědní za implementaci nových funkcí do našich existujících aplikací FaceTime a iMessage a také za vývoj komplexních aplikací od začátku do konce.“

Nasnadě jsou tak spekulace o tom, co Apple se svými komunikačními službami zamýšlí. Nabízí se jejich aktualizace v iOS 7, jehož představení se blíží, očekává se tradiční červnový termín na WWDC. Zejména iMessage je u uživatelů iPhonů a iPadů obrovsky populární, ani FaceTime není žádným propadákem, ale právě u něj by se nalezlo spoustu věcí, které mu chybí. Pokud chce Apple konkurovat například Skypu, musí FaceTime vylepšit, chybí například skupinové videohovory a další.

O tom, jaké novinky by mohl iOS 7 přinést, jsme již psali, nyní bychom mezi ně mohli přiřadit také vylepšení iMessage a FaceTime. Je však otázkou, co Apple se svými službami zamýšlí.

Zdroj: CultOfMac.com