Zavřít reklamu

Apple Keynote, vůbec první v letošním roce, startuje již za půl hodiny. Pokud vám nějakým způsobem veškeré zprávy o jarní Apple Keynote, která startuje dnes, tj. 20. dubna, a to od 19:00, unikly, tak se vám bude hodit tento článek. V tom si totiž ještě rychle připomeneme, jakým způsobem můžete dnešní jablečnou konferenci sledovat. Hned na začátku ještě připomenu, že bychom se mohli dočkat hardwarových novinek v podobě iPadu Pro, lokalizačních přívěšků AirTags a nové generace Apple Pencil či Apple TV. Spekulace pak dále mluví ještě o spuštění služby  Podcasts+ či o nových iMacích s čipy Apple Silicon.

Apple Keynote: Jak sledovat dnešní konferenci, která startuje již za malou chvíli

Postup pro sledování všech jablečných konferencí se v poslední době značně zjednodušil. Aktuálně už totiž živý přenos můžete na všech platformách sledovat na YouTube. Ať už tedy máte iPhone, iPad, Mac, MacBook, Apple TV, počítač s Windows či zařízení s Androidem, tak stačí, abyste přešli na tento odkaz, anebo abyste si přehrávání spustili níže. Samozřejmě můžete stále živý přenos z konference sledovat přímo na stránkách Applu, a to pomocí tohoto odkazu. V 19:00 našeho času se v obou případech živý stream spustí a vám už pak nezbude nic jiného, než sledovat a hltat veškeré novinky.

Živý přenos, který jsme přiložili výše, je v originálním znění, tedy v angličtině. Pokud máte v tímto jazykem problém a nerozumíte mu, popřípadě pokud vám více vyhovuje psaná forma, tak jsme si pro vás již tradičně připravili živý český přepis, na který přikládáme odkaz níže. Během a i po samotné konferenci vás samozřejmě budeme neustále zásobovat články, ve kterých se mezi prvními dozvíte to důležité a budete se k nim kdykoliv moci v klidu vrátit. Za půl hodiny nám to všechno vypukne, tudíž si pomalu nachystejte dobré pití, popcorn a dejte nohy na stůl.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více