Zavřít reklamu
iWant

Apple nabízí opravy zdarma pro některé poškozené Apple Watch Series 2

iWant

Společnost Apple o víkendu oznámila, že zahajuje speciální servisní akci na vybrané modely Apple Watch Series 2. V rámci této omezené akce společnost nabízí opravdu zdarma u modelů, které disponují poškozenou baterií a jsou tedy nefunkční. Tato akce se vztahuje na všechny oficiální Apple obchody a na všechny autorizované prodejní a servisní střediska. Informace pochází z uniklého interního dokumentu.

Nový servisní program se týká 42mm verze Apple Watch Series 2, u kterých došlo k nafouknutí baterie, na základě kterého přestaly hodinky fungovat. Pokud jste podobný problém u svých hodinek zaznamenali, v případě správné diagnostiky (na základě inspekce ze strany technika) vám Apple opraví hodinky zcela zdarma. Servisní akce je platná pro všechny modely hodinek, u kterých neuplynula doba více než tří let od nákupu.

Tento program se konkrétněji vztahuje na 42mm modely ze Series 2 jak z klasické produkce, tak varianty Nike+, Hermes a Edition. Do programu naopak nezapadají hodinky ze Series 1 a Series 3, stejně jako jakékoliv 38mm varianty. V minulosti se na webu objevilo několik případů, kdy se některým Apple Watch z nenadání nafoukla baterie a hodinky tak přestaly fungovat. Rozhodně však nejde o více rozšířený problém. Setkali jste se s něčím podobným ve vašem okolí také?

Zdroj: 9to5mac