Zavřít reklamu

Společnost Apple již dlouhou dobu umožňuje uživatelům vygravírovat si na jejich nová zařízení text za předpokladu, že si produkty objednají skrze její oficiální internetový obchod. Tato možnost byla po dlouhá léta dostupná pro iPady a iPody a později se k nim přidaly také Apple Pencil druhé generace a pouzdro pro sluchátka AirPods.

Možnost nechat si vygravírovat text na sluchátka AirPods zde byla dostupná již delší dobu, nyní vůbec poprvé ovšem společnost umožňuje uživatelům nechat si na pouzdro místo textu vygravírovat emoji. Celkem je k dispozici 31 znaků emoji v šedobílém provedení, dohromady tak mohou připomínat známý znakový font Wingdings. Na výběr jsou zvířata z čínského zvěrokruhu, jednorožec, duch, různá gesta, ale i klasičtí smajlíci či znak výkalu.

Rovněž platí, že uživatelé nemohou kombinovat text se znaky emoji, a tak si musí zvolit, zda chtějí na obal od svých sluchátek vygravírovat jedno nebo druhé. Vygravírovaný text je nyní také větší. Bezplatná možnost je k dispozici pouze při koupi sluchátek AirPods Pro nebo AirPods 2. generace bez ohledu na druh pouzdra. Není ovšem k dispozici při koupi samotného dobíjejícího pouzdra.

V případě, že se rozhodnete objednat si sluchátka s upraveným pouzdrem, dodací doba se prodlouží jen nepatrně, o 1-2 pracovní dny. Sluchátka AirPods si můžete objednat přes oficiální český internetový obchod.

.