Zavřít reklamu
iWant

Apple oznámil datum představení nových iPadů Pro, Maců a dalších novinek

iWant

V minulých týdnech se díky spoustě úniků hojně spekulovalo nad tím, zda Apple uspořádá svou klasickou říjnovou keynote, na které představí zbytek produktů připravených pro letošní rok. Veškeré tyto spekulace pak Apple před malou chvílí konečně utnul rozesláním pozvánek právě na tuto událost.

Říjnová keynote se odehraje v úterý 30. října v New Yorku, konkrétně v Brooklyn Academy of Music. Její start je naplánován na 10:00 místního času, tedy na 15:00 času našeho. Dočkat bychom se na ní měli představení nové generace iPadů Pro s bezrámečkovým designem a Face ID, druhé generace Apple Pencil, nástupce MacBooku Air a upgradovaných Maců a iMaců. Někteří analytici pak předpovídají i příchod druhé generace AirPods či dokonce spuštění prodej5 bezdrátové nabíječky AirPower. Tu Apple světu sice představil už před rokem, doposud však na pulty obchodů nedorazila.

Na Jablíčkáři vás budeme samozřejmě celou prezentaci důkladně provázet  a již v jejím průběhu se tu budou objevovat články o novinkách, které budeme vydávat po celý zbytek dne a i ve dnech dalších. Pokud tedy chcete, aby vám žádná novinka s jablečnou šťávou neutekla, určitě nás poslední říjnový týden nepřestávejte sledovat.