Zavřít reklamu
iWant

Apple představil (PRODUCT)RED iPhone 8. Dostupný bude od 13. dubna

iWant

Očekávané se stalo skutečností. Ráno jsme psali o tom, že společnost Apple s největší pravděpodobností překvapí oznámením o nově nabízené barevné variantě pro iPhone 8 a 8 Plus. Jak se nyní ukázalo, uniklý interní dokument jednoho z amerických operátorů nelhal. Apple před malým okamžikem představil (PRODUCT)RED iPhone 8.

Jedná se o zcela novou barevnou variantu, která následuje totéž provedení u předchozího iPhonu 7. Největší změnou od minule je barva čelního panelu, která je (konečně) černá. Loňské iPhony 7 a 7 Plus byly červenobílé, což mnoho uživatelů neslo s nelibostí, neboť se nejednalo o ideálně zvolenou kombinaci barev.

Oficiální galerie nově zveřejněných produktů:

Nový (PRODUCT)RED iPhone si budete moci předobjednat od zítra s tím, že první kusy dorazí svým majitelům již tento pátek, tedy 13. dubna. Na cenách, ani paměťových variantách se nic nemění a zůstávají tak stejně jako v případě klasických iPhonů 8 a 8 Plus.

Společně s novým červeným iPhonem Apple představil také novou barevnou variantu koženého pouzdra Folio, které je nově také dostupné v sytě červeném odstínu. Jeho prodej začne 10. dubna, tedy zítra. Veškeré informace jak o nových produktech, tak o charitativní iniciativě (RED), najdete na oficiálním webu společnosti Apple, kde si můžete všechny novinky také předobjednat (jakmile to bude možné).