iWant

[Galerie] Do druhé bety iOS 11.1 míří stovky nových emoji

iWant

V současné době probíhá jak uzavřený, tak otevřený betatest nadcházejícího updatu iOS s názvem iOS 11.1. Dnes ráno se na webu objevily první informace o tom, co nás čeká v druhé betaverzi, která by se měla objevit v úterý. Pokud očekáváte nějaké zásadnější změny, nebo přidání funkcí, na které uživatelé čekají, máte (zatím) smůlu. Jak se zdá, největší novinkou v druhé betě budou nové emotikony. A bude jich opravdu hodně…

Tentokrát informace pochází přímo od Applu, který vydal zprávu v sekci Newsroom na svém webu. V této zprávě, kterou si můžete přečíst zde, se píše především o tom, že se v nové betaverzi iOS 11.1 objeví stovky nových emoji, které jsou založené na nové verzi Unicode 10, stejně jako jsou inspirovány emotikonami, jež byly představeny během „World Emoji Day“.

Pokud to jsou právě emotikony, které vás na nových aktualizacích zajímají nejvíce, částečnou galerii novinek si můžete prohlédnout níže. Najdete zde nová zvířátka, nové sportovní aktivity nebo například „genderless“ emotikony pro ty kteří nevědí, k jakému pohlaví se mají přiřadit a dosavadní emotikony je naplňovaly nejistotou.

Zdroj: 9to5mac