Zavřít reklamu

Před několika dny jsme vás na našem magazínu informovali o tom, že Apple vydal iOS a iPadOS 14.7.1, společně s macOS 11.5.1 Big Sur. Neopomnělo se však ani na majitele jablečných hodinek, pro které dnes Apple přichystal novou verzi operačního systému s označením watchOS 7.6.1. Pokud však očekáváte přísun hned několika veledůležitých novinek, tak vás bohužel musím zklamat. watchOS 7.6.1 totiž přichází, tedy podle oficiálních poznámek k aktualizaci, pouze s opravami chyb a bugů. Aktualizace je nicméně doporučena všem uživatelům, kteří by si ji měli co nejdříve nainstalovat.

Oficiální popis změn ve watchOS 7.6.1:

Tato aktualizace obsahuje důležité nové prvky zabezpečení a je doporučena všem uživatelům. Informace o zabezpečení obsaženém v softwaru Apple najdete na https://support.apple.com/kb/HT201222.

Jak aktualizovat?

V případě, že chcete vaše Apple Watch aktualizovat, tak se nejedná o nic složitého. Stačí, abyste přešli do aplikace Watch -> Obecné -> Aktualizace softwaru, popřípadě můžete přímo na Apple Watch otevřít nativní aplikaci Nastavení, kde lze aktualizaci provést také. Je nicméně potřeba jako již tradičně zajistit hodinkám připojení k internetu, k nabíječce a navrch ještě 50% nabití jejich baterie.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více