Zavřít reklamu

Apple rozšířil nabídku audio doplňků své společnosti Beats, kterou vlastní od roku 2015, a představil nová sluchátka Beats Solo Pro. Ta zaujmou především tím, že jako první on-ear sluchátka značky Beats nabízí aktivní potlačení hluku.

Funkci aktivního potlačení hluku jako první sluchátka od Beats nabídl model Studio3. Podobnou, avšak mírně vylepšenou funkcionalitu nyní dostávají také nová Beats Solo Pro. Marketingově je funkce označována jako Pure ANC a v případě nových sluchátek nabízí vylepšené ladění, kdy pokročilé algoritmy nepřetržitě snímají prostředí a na základě okolních podmínek přizpůsobují intenzitu potlačení hluku tak, aby co možná nejlépe vyhovovala posluchači.

Nová Beats Solo Pro dostávají do vínku také Applem navržený čip H1, kterým mimo jiné disponují AirPods druhé generace. Díky zmíněnému čipu je možné skrze sluchátka aktivovat Siri pouze hlasovým příkazem, využít novou funkci pro sdílení zvuku v iOS 13 a také zajišťuje rychlejší párování i delší výdrž baterie – Solo Pro vydrží i při neustále zapnutí funkci Pure ANC až 22 hodin na jedno nabití. Sluchátka se navíc dobíjí skrze Lightning kabel.

Beats Solo Pro zamíří do prodeje 30. října, přičemž předobjednávky startují už v průběhu dnešního dne na americkém webu Applu. Dostupná budou v černé, šedé, tmavě modré, světle modré, červené a slonovinové a jejich cena se zastaví na $299,95 (přibližně 7 990 korun).

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

zdroj: CNET, BusinessWire

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více