Zavřít reklamu

Technologie jdou neustále kupředu. V dnešní době proto máme k dispozici řadu skvělých vychytávek, které nám dokážou usnadnit náš každodenní život. Skvělým příkladem mohou být například lokalizátory či jablečná síť Najít, která sdružuje všechna jablečná zařízení a usnadňuje vám tak najít vaše produkty, ať už jsou tedy kdekoliv po světě. Při příležitosti aktuální keynote California Streaming Apple také představil zbrusu novou koženou MagSafe peněženku, která je na zmiňovanou síť Najít napojena a dokáže vás tak informovat o svojí poloze.

Konkrétně se jedná o prémiovou peněženku vyrobenou z činěné francouzské kůže, která v sobě ukrývá silné magnety pro spolehlivé přichycení k zadní straně telefonu. Samozřejmě ji lze používat i s nasazeným krytem a vytvořit si tak svou vlastní jedinečnou kombinaci doplňků. Tím nejlepším je pak bezpochyby kompatibilita s aplikací Najít. Jak uvádí sám Apple, při vývoji tohoto produktu zohledňoval nejen styl a design, ale zaměřil se také na celkovou funkčnost. Díky této kombinaci jsme se tak dočkali poměrně praktického doplňku. A jak to funguje v praxi?

Při odpojení kožené MagSafe peněženky od iPhonu můžete jednoduše a rychle zjistit poslední známou polohu produktu, a to přímo v rámci nativní aplikace Najít. Apple každopádně na webu upozorňuje, že pro tuto funkci je nutné pochopitelně disponovat iPhonem s MagSafe (iPhone 12 a iPhone 13) a operačním systémem iOS 15. Co se pak týče peněženky, tak ta je k dostání v zlatohnědém, tmavě višňovém, sekvojově zeleném, temně inkoustovém a šeříkově nachovém provedení. Její cena pak činí 1 690 korun.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více