Zavřít reklamu

O MagSafe Battery Pack se mezi jablíčkáři mluví už poměrně dlouho. Po několika měsících čekání jsme se však konečně dočkali a Apple dnes představil takzvané Baterie MagSafe pro iPhony 12 a 12 Pro s kapacitou 1460 mAh. Konkrétně se jedná o přídavnou baterii pro váš jablečný telefon, s jejíž pomocí dokážete prodloužit výdrž zařízení. Uchycení a nabíjení pak samozřejmě probíhá prostřednictvím MagSafe. Zároveň se jedná o nástupce dřívějších Smart Battery Case. Rozdílem ale je, že ty zároveň fungovaly jakožto kryty.

Bezesporu se jedná o perfektní řešení pro jablíčkáře, kteří svůj iPhone používají na 100 % a potřebují od něj tedy prvotřídní výdrž. Baterii MagSafe totiž jednoduše stačí přicvaknout k zádům a ta se následně sama postará o kontinuální napájení telefonu. Potěšit v tomto směru také dokáže jednoduchý, kompaktní design. Stav nabití Battery Packu lze navíc jednoduše kontrolovat přímo na widgetu Baterie se následně nabíjí vcelku jednoduše, prostřednictvím takzvaného reverzního nabíjení z iPhonu. Jednoduše ji stačí přicvaknout na záda telefonu a ten napojit na Lightning.

Baterie MagSafe widget

Baterie MagSafe je prozatím k dispozici pouze v bílém provedení, přičemž její cena činí 2 890 korun. Příslušenství je pak konkrétně kompatibilní s telefony iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Dle oficiálního popisu od Applu navíc bude vyžadovat operační systém iOS 14.7 a novější, který v době představení produktu ještě není k dispozici.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.