Zavřít reklamu

Že vás nebaví hry, které po vás požadují dokonalé osvojení jejich provázaných hratelnostních systémů? Nechcete se hodiny učit orientovat v bezpočtu nabídek, jen abyste zjistili, co znamená právě se objevivší ikonka, kterou jste předtím nikdy nevěděli? Vývojáři ze South East Games zřejmě také neholdují podobným hrám. Jejich nejnovější počin, absurdní bojovka Paint the Town Red, totiž patří k těm, u kterých je nejen možné, ale rovnou nutné hlavu vypnout.

Paint the Town Red vám sice nabídne i jednoduchý příběh, ten však ve hře působí spíše jako kulisa pro absurdně akční bojování v různých prostředích. Voxeloví nepřátele přitom budete moci likvidovat jakkoliv uznáte za vhodné. Jednotlivé lokace jsou prošpikovány různými předměty, přičemž všechny z nich můžete kreativně využít jako improvizované zbraně. Právě takto kompletně využitelné a zničitelné prostředí je hlavním lákadlem hry.

Paint the Town Red je sice poměrně krátká záležitost, díky své roguelike povaze vám však může vydržet na neurčito. Hru naživu navíc udržují i sami hráči. Těm je zdarma k dispozici editor nových map. Nemusíte se tak bát, že by vám někdy došel nový herní obsah, i když je tvořený uživateli. Nakonec můžete na všech mapách bojovat s druhým hráčem díky online kooperaci.

  • Vývojář: South East Games
  • Čeština: Ano – pouze rozhraní
  • Cena: 8,39 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 5, Xbox Series X|S, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.13 nebo novější, dvoujádrový procesor na minimální frekvenci 2 GHz, 2 GB operační paměti, grafická karta s 1 GB paměti, 2 GB volného místa na disku

 Hru Paint the Town Red můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více