Zavřít reklamu
iWant

Apple by měl dnes představit (PRODUCT)RED iPhone 8 a 8 Plus

iWant

V posledních týdnech se spekulovalo o tom, že Apple představí nové barevné varianty iPhonu X a to během keynote, jež se uskutečnila před dvěma týdny. Jak se ukázalo, na konferenci Apple představil jen nový iPad a nějaký ten software. Na další produkty nedošlo. Nyní to však vypadá, že se nové barevné varianty některých produktů v nabídce společnosti Apple skutečně dočkáme. Naznačuje to uniklý interní e-mail, dle kterého by měla společnost Apple právě dnes představit speciální (PRODUCT)Red barevnou variantu pro iPhone 8 a iPhone 8 Plus.

Informace se na web dostala o víkendu a pochází z uniklé interní komunikace mezi vedením a zaměstnanci amerického operátora Virgin Mobile. Podle této zprávy společnost Apple v pondělí 9. 4. představí novou barevnou variantu pro iPhone 8/8 Plus. Mělo by jít o edici (PRODUCT)RED, kterou známe jak z předchozích iPhonů (poprvé se tato barva objevila u iPhonu 7), tak i u jiným produktů z řad sluchátek, reproduktorů Apple Watch a dalších.

Podívejte se, jak vypadá (PRODUCT)RED iPhone 7:

Produkty ze série (PRODUCT)RED mají charitativní podtext, neboť část peněz získaných z prodeje těchto červených iPhonů, sluchátek a reproduktorů putuje na výzkum a boj proti nemoci AIDS. Očekává se, že Apple novinky představí formou tiskové zprávy. Spekuluje se o tom, že bychom se kromě RED iPhonu 8 mohli dočkat také již zmiňované nové barevné varianty pro iPhone X, stejně tak jako dlouhoočekávané podložky pro bezdrátové nabíjení AirPower. Pokud se tak opravdu stane, uvidíme dnes během odpoledne. V tu dobu Apple obvykle tiskové zprávy vydává.

Zdroj: 9to5mac