iWant

Proč jsou Apple produkty pro studium jako stvořené?

iWant

Tisková zpráva: Středoškoláci a vysokoškoláci sice už nějakou tu dobu sedí v lavicích, to ale nic nemění na tom, že slevové akce Back To School stále pokračují a pojedou v plném proudu až do 28. 10, tak neváhejte. A co že můžete získat?

MacBooky

MacBooky jsou na studia velmi vhodnou volbou, a to hned z několika důvodů. I ty největší 15“ MacBooky nabídnou velmi příjemnou hmotnost. Díky celohliníkové konstrukci je velmi bytelný a vydrží přenášení mezi domovem, školou a vaší oblíbenou kavárnou. Všechny MacBooky disponují opravdu dlouhou výdrží, a tak se nemusíte bát, že by se vám počítač vybil uprostřed přednášky. Díky intuitivnímu operačnímu systému macOS je používání jednoduché a celá práce ještě efektivnější. Macy obecně nabídnou celou řadu nativních aplikací, jako jsou například Pages, které suplují kancelářský balík Microsoft Office, jež stojí spoustu peněz.

Apple MacBook sice nese vyšší pořizovací náklady, na straně druhé mu velmi pomalu klesá cena,  a tak pokud se rozhodnete pro koupi nového zařízení, svůj starší Mac prodáte se slušnou zůstatkovou hodnotou. U počítačů s Mac OS se nemusíte bát, že by onemocněly. Díky kvalitní vlastní ochraně se nebudete muset poohlížet po drahých antivirových programech. Operační systém macOS se v porovnání s klasickými Windows neseká ani nepadá, pokud se něco takového přihodí, nemusíte se bát, že byste přišli o rozpracované věci, funkce auto save zachrání vše důležité. Pouze do 28. 10. si můžete pořídit MacBook se slevou 12 %.

iPady

Pokud jste zvyklí konzumovat a tvořit obsah na tabletu, jistě oceníte některý z iPadů, na něž můžete získat slevu až 6 procent. Uživatelé iPadů si chválí kvalitní displej a výkonný hardware, díky kterému je používání tohoto tabletu opravdu pohodlné a plynulé. Kvalitní hliníková konstrukce zajistí, že tablet bez problému zvládá všechno přenášení. Díky síle značky, kvalitní konstrukci a stále aktualizovanému softwaru cena iPadu klesá jen velmi pomalu. I použitý tablet od Applu tedy prodáte za důstojné peníze. Pouze do 28. 10. si můžete pořídit iPad se slevou 6 %.

Beats

Ke studiu neodmyslitelně patří hudba. Nechcete ale přece rušit své spolubydlící hlasitou muzikou. Právě proto byste měli vybrat kvalitní sluchátka. Sáhněte po Beats, legendárních sluchátkách, jejichž autorem není nikdo jiný než Dr. Dre. Na výběr máte od malých špuntových sluchátek přes bezdrátová za uši na sport až po velká prémiová sluchátka přes hlavu. Pouze do 28. 10. si můžete pořídit Beats se slevou 20 %

Všechny tyto produkty dohromady vytváří skvělou symbiózu, která vám ušetří mnoho času a rozčilování. Pokud chcete být efektivnější, sáhněte po některém z přístrojů z nabídky iWant. Vybírat můžete přímo zde.