iWant

Apple slaví vydání iPhonu X galerií šťastných majitelů + informace o zlepšení dostupnosti

iWant

Tisíce lidí po celém světě si dnes vyzvedli (nebo jim byl nějakou cestou doručen) svůj dlouho očekávaný iPhone X. Na dnešní den čekalo obrovské množství lidí a na prvních majitelích tak bylo velmi zřetelně vidět, jak velkou radost z nového iPhonu mají. K příležitosti dnešního vydání iPhonu X tak Apple zveřejnil několik snímků, které tuto radost zachycují. Pro ty, kteří si ještě nový iPhone nepředobjednali ale stále o tom přemýšlí, máme také dobrou zprávu – dostupnost se postupně zlepšuje a čekací doba už není šest týdnů.

Začněme dostupností, která se během dnešního dne snížila o dva týdny. Pokud jste se dívali na web Applu ještě včera odpoledne, dostupnost všech konfigurací iPhonu X byla mezi pěti až šesti týdny. Jak se zdá, informace o neustálém navyšování produkce jsou založeny na pravdě, neboť se dostupnost stále snižuje. Pokud si nový iPhone X objednáte nyní, počkáte si na něj maximálně čtyři týdny.  Do konce listopadu ho tak budete mít doma.

Zpátky ovšem k prvním šťastlivcům, kteří ho už doma mají a mohou si tak vychutnávat všechny nové funkce, které Apple do nové vlajkové lodi napěchoval. Dnešní den byl jakýmsi svátkem pro fanoušky ve městech, ve kterých se nějaký oficiální Apple Store nachází. Podle zahraničních zpráv všude panovala veselá a uvolněná atmosféra (málokterá společnost dokáže svým fanouškům vnuknout pocit štěstí a radosti, když utratí 30+ tisíc za jejich nový produkt…). Ta je jasně patrná z fotografií, které si můžete prohlédnout níže. Byli jste dnes osobně také na nějakém zahájení prodeje? V České Republice něco podobného nabízely velké e-shopy a prodejny s elektronikou.

Jak probíhalo zahájení prodejů v Apple Store na 5. Avenue:

Zdroj: 9to5mac