Zavřít reklamu

Je to tady. Apple rozeslal novinářům pozvánky na zářijovou konferenci, která se opět odehraje v kampusu Apple Parku, konkrétně v divadle Steva Jobse, jež pojme až 1000 návštěvníků. A stejně jako v loňském roce, i tentokrát naplánovala společnost svoji keynote na druhý zářijový týden. Letos se nejdůležitější Apple special event roku uskuteční v úterý 10. září.

Už teď je jisté, že nás čeká řada nových produktů. Hlavním tahákem celé události bude bezpochyby nový iPhone, respektive trojice iPhonů s předpokládaným označením iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max. Tim Cook a další z řad vedení společnosti by měli na pódiu podzemního divadla představit také pátou generací Apple Watch s titanovým i keramickým tělem a možná také s novým senzorem pro měření krevního tlaku.

Spekuluje se o příchodu nových iPadů Pro, další generace AirPods s pokročilými funkcemi nebo levnější Apple TV, která by podpořila chystanou streamovací službu TV+. Ostatně o službách bude jistě během keynote také řeč, především se dozvíme termín spuštění právě Apple TV+ a herní platformy Apple Arcade. Mimo to společnost oznámí datum vydání iOS 13, iPadOS, watchOS 6, tvOS 13 a macOS Catalina.

Event „By innovation only“, jak Apple svoji nadcházející keynote pojmenoval, začne v 10:00 místního času, tedy v 19:00 času středoevropského. Apple ji bude již tradičně také streamovat a na Jablíčkáři můžete opět počítat s živým přepisem celé události. Chybět nebudou ani články, ve kterých se budeme o novinkách více podrobněji rozepisovat. Kliknutím zde (v Safari) si pak můžete přidat událost do svého kalendáře.

C48D5228-97DE-473A-8BBC-E4A7BCCA9C65

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.