Zavřít reklamu
iWant

Apple spustil nový YouTube kanál, který je zaměřený na videonávody

iWant

Apple je na platformě YouTube čím dál tím více aktivní. Za poslední rok na ní nahrál tolik videí, jako nikdy dříve a jak se zdá, společnost následuje lidi tam, kde tráví větší množství času. Popularitu platformy YouTube se nově v Cupertinu rozhodli využít i jinak. Od dnešního dne je tak dostupný nový oficiální kanál, který se jmenuje „Apple Support“ a jak již název napovídá, návštěvníci zde najdou především různé videonávody na to, jak jednotlivá Apple zařízení používat.

Vzhledem k tomu, že nový kanál neexistuje ještě ani 24 hodin, obsahu je na něm poměrně málo. V sobě psaní článku se v nabídce videí objevuje 10 návodů, které se týkají iPhonu. Návštěvníci si mohou prohlédnout například tutoriál jak aktualizovat iOS, jak změnit pozadí, jak tisknout z vašeho iOS zařízení, jak pracovat s GIFy apod.

Kromě návodů na iPhone, resp. iOS zařízení, zde najdeme také 25 instruktážních videí na to, jak nahrávat video či fotit snímky na iPhone. Dalších devět triků pro iPad a iOS 11 a dvě videa zaměřená na Apple Pay. Dá se očekávat, že se bude portfolio videí rozšiřovat. Pokud máte na YouTube účet, doporučuji tento kanál odebírat. Zatím se může zdát, že návody pokrývají opravdu jednoduché věci, které zná pravděpodobně naprostá většina uživatelů. To však nemusí platit vždy. Je také možné, že se Apple časem pustí i do složitějších návodů. Nový kanál si můžete prohlédnout zde.