Zavřít reklamu

Od pátečního vydání dělá nový iPhone X radost mnoha majitelům kteří měli to štěstí a nový iPhone se jim podařilo dostat hned první prodejní den. Nemálo majitelům se podařilo novinku sehnat i během víkendu. Pro všechny současné (ale i budoucí) majitele vydala společnost Apple krátké video, které slouží jako jakási instruktáž k tomu, jak novinku používat. Vzhledem k nové konstrukci, díky které zmizel fyzický Home Button, je ovládání poněkud odlišné od toho, na co jsme byli posledních několik let zvyklí. A právě na nové ovládání se krátké instruktážní video zaměřuje.

Čtyřminutové video se kromě nového ovládaní soustředí obecně na všechny novinky, které se ve vlajkové lodi nachází. Počínaje Face ID, fungování a využívání animovaných emotikon Animoji, novou funkcionalitou Apple Pay, procházení uživatelského rozhraní za pomocí gest apod. Pokud iPhone máte už od pátku, pravděpodobně jste na většinu těchto věcí již dávno přišli. Pokud vám však telefon dorazí v následujících dnech, můžete se na to náležitě připravit, abyste pak nemuseli váhat, či něco zbytečně hledat.

https://youtu.be/cJZoTqtwGzY

Podobná videa nejsou u Applu ničím novým. V posledních letech je vydávají u všech nových, nebo výrazněji přepracovaných zařízení. Ať už se jednalo o původní iPady, nebo první Apple Watch. Tzv. Guided Tour jsou skvělým úvodem k vašemu novému zařízení. V případě iPhonu jsme se je pár let neviděli, ale iPhone X je v tolika věcech nový, že si svůj malý videonávod zasloužil.

Zdroj: Macrumors

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.