Zavřít reklamu

Dark Mode Global

Pokud stále hledáte vhodné rozšíření pro tmavý režim v Chromu, můžete vyzkoušet Dark Mode Global. Tento nástroj s využitím CSS automaticky obarví světlé pozadí webových stránek do tmavých tónů, čímž šetří váš zrak, a to zejména při práci v šeru nebo za horších světelných podmínek. V rámci rozšíření můžete stanovit seznam stránek, na které nemá být tmavý režim aplikován.

Dark Mode Global

Tidy Bookmarks

Tidy Bookmarks je zdánlivě jednoduché a obyčejné, ale skvěle fungující a užitečné rozšíření, které vám usnadní a urychlí přístup k záložkám v prohlížeči Google Chrome. S pomocí Tidy Bookmarks můžete snadno a rychle zobrazit záložky po kliknutí na příslušné menu, a zobrazit přehledně strom záložek. Rozšíření je zdarma a bez reklam.

Video Favorites

Rozšíření s názvem Video Favorites v podstatě funguje jako správce oblíbených položek pro Chrome, ovšem s výhradním zaměřením na videa. Umožní vám ukládat oblíbená videa, kopírovat je, přesouvat a samozřejmě také mazat. Video Favorites můžete využít při práci s odkazy na videa, kanály a playlisty na YouTube, nebo s videi pro pozdější zhlédnutí.

Super Simple Highlighter

Rozšíření s názvem Super Simple Highlighter vám umožní přidávat zvýraznění do textu na vámi vybraných webových stránkách a umí jej také obnovit při dalších návštěvách těchto webů. Zvýrazněný text následně lze shrnout buď jako úryvky, nebo jako celý text. Super Simple Highlighter nabízí podporu pro klávesové zkratky.

Extensity

Pokud máte v Chromu instalované větší množství rozšíření a potřebovali byste se v nich snáze zorientovat, případně je snadno a rychle aktivovat a opět deaktivovat, můžete pro tyto účely využít rozšíření s názvem Extensity. Extensity vám umožní udělat si pořádek v horní liště Chromu, snadno, rychle a účinně spravovat jednotlivá rozšíření, nebo je třeba všechna naráz vypnout jedním jediným kliknutím.

.