Zavřít reklamu
appletvupdate

Spolu s iOS 8 dnes Apple vydal také aktualizaci pro Apple TV, která přináší několik nových ikon, kanál Beats Music a zároveň právě s iOS 8 související nové funkce.

Několik ikon na Apple TV získalo nové barvy a pozměněn byl i font, Apple tak nadále rozhraní v Apple TV sbližuje s podobou iOS 7/8. S tím souvisí i podpora funkcí, jako je Rodinné sdílení (Family Sharing) a iCloud Photo Sharing, což jsou novinky pro iOS 8 a OS X Yosemite.

Díky Rodinnému sdílení může až šest rodinných příslušníků, kteří budou používat pro své nákupy jedinou kreditní kartu, sdílet svůj obsah z App Store, iBookstore i iTunes, a to napříč všemi zařízeními s iCloudem, nyní i včetně Apple TV. Sdílet lze také fotografie, videa, kalendáře, připomínky a další záležitosti.

Apple nově do Apple TV zařadil také kanál Beats Music, nyní se tak mohou přes televizní set uživatelé přihlásit k účtům ve streamovací hudební službě a poslouchat písničky přes Apple TV.

Výše zmíněné změny se nicméně objevují pouze v poslední Apple TV třetí generace.

Zdroj: MacRumors

Šéfredaktor Jablíčkář.cz a uživatel jablečných produktů všeho druhu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  nevite nekdo zda-li bude umet apple tv peer-to-peer? nekde jsem o tom cetl ze se to chysta, ale vic nevim.. tedy ze nebude treba pripojeni na stejnou wifi ale pujde streamovat primo z iphone/ipad.. díky

  tohle právě přináší IOS 8

  To bych chtel videt to peer to peer.
  Mam iMac, iPad, iPhone – funguje AirPlay i sdileni pres iTunes, ale sdileni peer to peer zapomente, jedine pokud myslite rodinne sdileni, to ale neni peer to peer :-( tedy klasicke sdileni souboru.

  V Apple zaměstnávají zřejmě od ios7 jako designéry slepce. Apple TV je teď ošklivější a hůř čitelnější.

  Na technickou stránku Apple kašle, zato tam přicpává, jak může jeden komerční kanál za druhym.

  Až do aktualizace jsem využíval streemování radia v Apple TV. Nyní, po aktualizaci se satreemování zasekne vždy po 10 min poslechu a Apple TV hlásí chybu načítání. Stává semi to na všech stanicích. Můžete to někdo ověřit? Díky.

celý text

Čtěte více.