Zavřít reklamu

Apple dnes formou tiskové zprávy představil iPhone 14 (Plus) ve zbrusu novém žlutém provedení. Aby toho ale nebylo málo, spolu s novou variantou jsme se dočkali uvedení nových jarních krytů pro iPhone 14 (Pro) a také řemínků pro jablečné hodinky Apple Watch. Cupertinský gigant tak rozšířil svou kolekci silikonových krytů o čtyři nové kousky, které hrají živými barvami. Pojďme si na ně proto společně posvítit a ukázat, s čím se vlastně dnes Apple vytáhl.

Jak už jsme zmínili výše, konkrétně jsme se dočkali představení hned čtveřice nových silikonových krytů, které jsou k dostání za částku 1490 Kč. Kryty jsou konkrétně určeny pro telefony nové generace, respektive tedy pro iPhone 14 (Plus) a iPhone 14 Pro (Max). Nyní už ale k tomu nejdůležitějšímu aneb v jakých barvách vlastně přicházejí. Jablíčkáři mají nově k dispozici silikonové MagSafe kryty v kanárkově žlutém, olivovém, blankytném a fialkovém provedení, které jdou parádně dohromady s blížícím se jarním obdobím. Jak jednotlivé kryty vypadají si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Gigant z Cupertina však nezapomněl ani na fanoušky jablečných hodinek. Konkrétně totiž představil navlékací, pletené navlékací, sportovní a Hermès řemínky v nových barvách. Ty jsou nyní k dostání v svěže zeleném, kanárkově žlutém, olivovém, mlžně fialovém, jasně oranžovém, blankytném a v mnoha dalších provedeních. Nutno však zmínit, že zmiňované Hermès řemínky se u nás oficiálně neprodávají. Nové barevné varianty si můžete prohlédnout níže.

Nové kryty a řemínky zakoupíte zde

.