Zavřít reklamu
ipadproapps

První šťastlivci si již několik hodin hrají s novými iPady Pro a právě pro ně Apple připravil v App Storu speciální sekce, které ukazují ty nejlepší aplikace, jež si lze pro 13palcový tablet stáhnout.

Sekce „Amazing Apps for iPad Pro“ představuje v pěti kategoriích aplikace připravené pro Apple Pencil, aplikace, se kterými zvýšíte svou produktivitu, využijete velký výkon iPadu Pro a nebo je zkrátka lepší je používat na větším displeji.

„Kreativita a produktivita stoupá, když spárujete skvělé aplikace s iPadem Pro,“ píše Apple a ukazuje například kancelářské balíky z vlastní dílny i od Microsoftu a ačkoliv mnoho aplikací je notoricky známých, ve výběru můžete najít i další zajímavé tituly, které stojí za vyzkoušení.

ipadprogames

Vybrané aplikace totiž nemusely být nutně aktualizovány pro iPad Pro a jak poznamenal Steven Troughton-Smith, Apple spíše „odhaluje spoustu skvělých ‚pro‘ aplikací pro iOS, o kterých jsem nevěděl“, které se rozhodně nemusí využívat pouze na nejnovějším iPadu.

Speciální sekce je v App Storu připravena také pro hráče. Kategorie Nádherné hry, Skvělá hudba a velká obrazovka a Velká zábava hovoří samy za sebe. Tituly jako Badland, Hearthstone, Alto’s Adventure nebo The Room jsou samozřejmostí.

Zdroj: MacRumors

Šéfredaktor Jablíčkář.cz a uživatel jablečných produktů všeho druhu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.