Zavřít reklamu

Reklamní spoty, ve kterých společnost Apple představuje funkce svých produktů, jsou obvykle velmi povedené a stojí za zhlédnutí. Výjimku v tomto směru netvoří ani nejnovější videopočin Applu. Tentokrát se cupertinská firma ve svém videoklipu zaměřila na svá bezdrátová sluchátka AirPods Pro a jejich dvě hlavní funkce – aktivní potlačení hluku a režim propustnosti.

Ve videoklipu, který společnost Apple umístila na svůj oficiální kanál na síti YouTube, můžeme v dynamicky se střídajících záběrech pozorovat cestu mladé ženy městem. Spolu s tím, jak si nasazuje svá sluchátka AirPods Pro a střídá u nich funkci aktivního potlačení hluku s režimem propustnosti, se buďto za denního světla prodírá davem v ulicích města, nebo uvolněně a nadšeně tančí ve vylidněných čtvrtích po setmění. Dvouminutový videoklip nese název „AirPods Pro – Snap“, a zazní v něm skladba „The Difference“ od Flume feat. Toro y Moi. Videoklip je ukončen záběrem město, přičemž se na obrazovce objeví nápisy „Transparency mode“ a „Active Nois Cancellation“.

Zatímco funkce aktivního potlačení hluku u sluchátek AirPods Pro slouží k efektivní izolaci od okolních rušivých vjemů, díky režimu propustnosti mají uživatelé možnost kromě hudby, mluveného slova nebo hovoru ve sluchátkách dostatečně dobře vnímat i své okolí, což je velmi důležité pro bezpečnost. Sluchátka AirPods Pro se mezi uživateli těší poměrně veliké oblibě. V poslední době se objevují spekulace, podle kterých společnost Apple chystá vydání „odlehčené“ verze těchto bezdrátových sluchátek. Ta by mohla nést název „AirPods Pro Lite“, bližší podrobnosti o ní ale zatím nejsou známy.

.