Zavřít reklamu

Apple před malou chvílí vydal 3. beta verze systémů iOS 12.2, watchOS 5.2 a tvOS 12.2, jež jsou určeny výhradně registrovaným vývojářům. Veřejné bety systémů (s výjimkou watchOS) by pak měly vyjít během následujícího dne. Třetí betu macOS 10.14.4 vydala společnost již včera a nyní uvolnila verzi pro veřejné testery.

Registrovaní vývojáři si mohou nové beta verze stáhnout skrze Nastavení na svém iOS zařízení, v Předvolbách systému na Macu a v případě Apple Watch pak v aplikaci Watch na iPhonu. Nicméně pouze za předpokladu, že mají na zařízení přidaný příslušný vývojářský profil. Systémy lze také získat v Apple Developer Center na oficiálních stránkách společnosti. Beta verze pro veřejné testery pak budou dostupné skrze Apple Beta Software Program a na stránkách beta.apple.com.

I třetí bety by měly přinést několik menších novinek. Přechozí iOS 12.2 beta 2 například přinesl čtveřici nových Animoji a prohlížeč Safari začal ve výchozím stavu webům odepírat přístup k senzorům telefonu. První beta verze systému pak na iPhony a iPady přinesla podporu pro televizory s AirPlay 2 v aplikaci Domácnost, Apple News do Kanady a funkce Čas u obrazovky se dočkala možnosti nastavení klidového režim individuálně podle jednotlivých dnů. Kompletní seznam novinek je k dispozici zde.

Kromě výše uvedeného nám také iOS 12.2 prozradil příchod nových iPadů, iPodu touch a AirPods 2. Ty by se po boku dalších produktů a nové streamovací služby měly představit již během následujícího měsíce na chystané konferenci.

iOS 12.2 FB
.