Zavřít reklamu

Společnost Apple včera později večer uvolnila iOS 11.1.2 pro všechny uživatele. Jedná se tak již o sedmou iteraci operačního systému iOS 11, který byl uvolněn v září. iOS 11.1.2 přichází přesně týden poté, co Apple vydal předchozí verzi iOS 11.1.1, která opravovala nepříjemné chyby automatického opravování textu. Včera uvolněná verze se zaměřuje na problémy v iPhonu X, především na nepříjemnosti s displejem, který nefungoval nacházel-li se telefon v prostředí kolem nulové teploty.

Aktualizace je k dispozici klasickým způsobem pro všechny, kdo disponují kompatibilním zařízením. Stáhnout si ji tak můžete přes Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru. Tento update má něco málo přes 50MB. Kromě opravy chování displeje nová aktualizace řeší specifické problémy Live fotografií a videa, zachycených na iPhone X. Zatím není zcela jasné, jestli se něco mění i pro uživatele, kteří si aktualizaci instalují na jiný telefon. Changelog, který se tentokrát objevil jen v angličtině, si můžete přečíst níže.

iOS 11.1.2 includes bug fixes for your iPhone and iPad. This update: 
– Fixes an issue where the iPhone X screen becomes temporarily unresponsive to touch after a rapid temperature drop 
– Addresses an issue that could cause distortion in Live Photos and videos captured with iPhone X

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    tak copak se mi na iP SE pokazi ted? Prodlouzi se lagy pri spousteni aplikaci z 10 sekund na 30? Budou aplikace znicehonic padat v 50% pripadu, ne jen v 25%?

    takže po aktualizacií na IP7 , pri pridávaní odtlačku prsta mi vypíše že sa nepodarilo odtlačok načítať že mám skúsit druhý prst , tak to skusím a čo sa nestalo nejde ani ten. dafuq ?

    Ahoj, mám dotaz, po aktualizaci na ios 11 mi “zamrzla” zamknutá obrazovka. Předtím jsem na zamčené obrazovce měla 3 plochy, teď tam je jedna a to na ni nejsou ani hodiny a ani widgety, které jsem si navolila. Když mi ráno zvoní budík, po 2 vteřinách automaticky naskočí zamknutá obrazovka a nejde s budíkem nic udělat, automaticky se vypne sám, aniž by mě třeba vzbudil.. Nevíte, jak odstranit tuto chybu?

    Děkuji

celý text

Čtěte více.