iWant

Apple vydal iOS 11.2 Beta 3 – podívejte se, co je nového

iWant

Společnost Apple včera večer uvolnila novou betaverzi systému iOS, tentokrát s označením iOS 11.2 Beta 3. Kromě ní se objevily také nové vývojářské bety pro macOS, watchOS a tvOS, které jsou ke stažení pro všechny, kteří disponují vývojářským účtem a jsou zapojeni do Apple Beta programu. Pojďme se v krátkosti podívat na to, co přinesla nová verze do operačního systému iOS.

Tentokrát se toho po obsahové stránce příliš nezměnilo. V předchozí verzi Apple vydal série nových tapet a v podporovaných zemích konečně spustil službu Apple Pay Cash. Včerejší aktualizace je však na novinky poměrně skoupá. Kromě klasických změn pod kapotou operačního systému a úprav některých drobností se zde však objevuje alespoň jedna novinka, která by mohla rozvířit diskuze.

Krátce po vydání iOS 11 se přišlo na to, že deaktivace WiFi či Bluetooth z ovládacího panelu tyto metody připojení nevypne, pouze je odpojí od momentálně připojených sítí/zařízení. To bylo matoucí pro spousty uživatelů kteří si mysleli, že když WiFi/Bluetooth přes ovládací panel vypnou, budou prostě vypnuté. Aby bylo jasné, že to tak není, v nové betě se objevily speciální notifikace, které celé vypínání přes ovládací centrum vysvětlují. Aby toho nebylo málo, iPhone X dostane nový ukazatel ovládacího centra, který se bude zobrazovat na uzamčeném displeji (viz video). Pokud se objeví další zásadnější novinky, budeme vás o nich informovat.

Zdroj: 9to5mac