Zavřít reklamu

Před několika minutami jsme vás informovali o tom, že Apple vydal zbrusu novou verzi operačních systémů pro své jablečné telefony a tablety, konkrétně tedy iOS a iPadOS 14.7. Nutno každopádně podotknout, že dnes pouze u těchto systémů nezůstal – mimo jiné totiž došlo také k vydání watchOS 7.6 a tvOS 14.7. Všechny tyto operační systémy přichází s řadou vylepšení, kromě toho pak také dochází k opravám různých bugů a chyb. Pojďme se společně podívat, co je v těchto dvou zmíněných operačních systémech nového.

Novinky ve watchOS 7.6

watchOS 7.6 obsahuje nové funkce, vylepšení a opravy chyb včetně následujících:

Informace o zabezpečení obsaženém v aktualizacích softwaru Apple najdete na webové stránce https://support.apple.com/HT201222.

Novinky v tvOS 14.7

K novým verzím tvOS Apple oficiální poznámky k aktualizaci nevydává. Již nyní ale můžeme prakticky stoprocentně jistě říci, že v tvOS 14.7 na nás žádné novinky nečekají, tedy kromě oprav chyb a bugů. Těšit se můžeme maximálně na lepší optimalizaci a výkon, to je vše.

Jak aktualizovat?

V případě, že chcete provést aktualizaci watchOS, tak otevřete aplikaci Watch, kde přejděte do sekce Obecné -> Aktualizace softwaru. Co se týče Apple TV, tak zde otevřete Nastavení -> Systém -> Aktualizace softwaru. Jestliže máte nastavené automatické aktualizace, tak se nemusíte o nic starat a operační systémy se vám nainstalují automaticky v tehdy, kdy je nebudete používat – nejčastěji v noci v případě, že jsou připojené k napájení.

.