Zavřít reklamu

Všichni, kteří se těšili na to, až si budou moci koupit nejnovější produkty od Applu, se konečně dočkali. Po celém světě byly dnes uvedeny do prodeje nové iPhony 11 a 11 Pro spolu s Apple Watch Series 5. Svých nových produktů se dočkali i někteří z těch, kteří si novinky objednali po skončení letošní zářijové Keynote.

Sociální sítě zaplavily nejen fotografie nových produktů od jejich novopečených šťastných majitelů, ale také zprávy o frontách, které se před mnohými Apple Story tvoří i navzdory možnosti pohodlného online předobjednání. Zákazníkům netrpělivě čekajícím ve frontách evidentně nevadí ani riziko možných omezených zásob různých variant nově vydaných produktů.

Spolu s tím, jak se hodiny po celém světě postupně posouvají na datum 20. září, se v jednotlivých zemích začínají před Apple Story tvořit fronty na nové Apple produkty – první byla na řadě Austrálie. V Sydney byl prvním zákazníkem, který si zakoupil nový iPhone, jedenadvacetiletý mladík, který se o toto prvenství podle svých slov neúspěšně pokoušel celých pět let. U Apple Storu postával už od třetí hodiny ranní tamního času. U Apple Storu v Sydney se shromáždila zhruba stovka lidí.

Fronty na nové iPhony se tvořily také v Jihovýchodní Asii, a i zde první příchozí tradičně vítal nadšený jásot zaměstnanců prodejen. Důvodů, proč někteří dali před pohodlným online nákupem přednost postávání ve frontě, jsou různé – sedmnáctiletý student Jack zkrátka uvedl, že ve frontě stojí „kvůli zážitku“.

V rámci tuzemského trhu se začaly iPhony 11 a Apple Watch Series 5 prodávat úderem osmé hodiny ranní. U nás tak nové produkty můžete zakoupit už u všech autorizovaných prodejců. V nabídce je má Mobil Pohotovost, Alza.cz a také iWant.

EEy1thSU0AA9hC8

Zdroj: CNET

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.