Zavřít reklamu

Apple včera rozšířil nabídku prodávaných sluchátek značky Beats. Po dlouhém čekání dorazila sluchátka Beats Studio 3, která by měla nabídnout jedinečný poslech společně s nejnovějšími technologiemi. Beats Studio 3 jsou over-the-ear sluchátka, který stojí o segment výše, než Beats Solo 3.

Nové Studia navazují na svého předchůdce z druhé generace, mnoho prvků si však vypůjčují od delší dobu prodávaných Beats Solo 3. Asi nejvýznamnějším prvkem je přítomnost W1 čipu, díky kterému tak bude operace se sluchátky velmi snadná a pohodlná, díky automatickému párování s vašimi Apple zařízeními. W1 čip se také postará o prodloužení životnosti baterie, díky spojení s Bluetooth modulem s nižší spotřebou. Podle oficiálních informací by měla sluchátka vydržet zhruba 40 hodin přehrávání.

Další novinkou, v této produktové řadě, je přítomnost aktivního potlačení okolního zvuku. Sluchátka by v tomto režimu měla eliminovat naprostou většinu okolních zvuků a to jak úpravou hlasitosti, tak zásahem specifických frekvencí. Se zapnutým aktivním potlačením okolního zvuku však klesne výdrž. Ta by se v tomto režimu měla pohybovat na hranici 22 hodin. Beats tvrdí, že je jejich technologie v potlačení okolního zvuku efektivnější, než nabízí například konkurenční Bose.

https://youtu.be/ERuONiY5Gz0

I přes to, že nový model vypadá velmi podobně jako ten starý, pod povrchem se toho údajně změnilo mnoho. Kromě vnitřní elektroniky jsou prý předělané také náušníky, které by měly být ještě více pohodlné a uživatel by neměl mít problém s celodenním poslechem. Objevuje se zde také funkce Fast Fuel, díky které sluchátka vydrží až tři hodiny poslechu, po deseti minutách nabíjení.

Pokud si Beats Studio 3 koupíte, v krabičce na vás kromě sluchátek bude čekat ještě cestovní pouzdro, propojovací kabely, nabíjecí kabel (micro-USB) a dokumentace. Drátová verze sluchátek Studio aktualizovaná nebyla. Sluchátka jsou k dispozici v šesti barevných variantách a to v červené, matné černé, bílé, porcelánově růžové, modré a „stínově šedé“.  Poslední zmiňovaná varianta je limitovanou edicí se zlatými akcenty. Na Apple.cz se jsou sluchátka k dispozici za 8 999,- a dostupností v polovině října.

Zdroj: Apple

.