Zavřít reklamu

[su_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=lyYhM0XIIwU“ width=“640″]

Britská luxusní značka automobilů Bentley Motors, patřící pod koncern Volkswagen Group, ukázala, že k tomu, abyste natočili kvalitní reklamu již nepotřebujete velké střihací studio, ba dokonce ani počítač. Nejnovější reklama nazvaná Intelligent Details byla kompletně natočená iPhonem 5S a následně složená dohromady na iPadu Air.

Bentley se rozhodlo, že reklamu na svůj šestimilionový model Mulsanne natočí v New Yorku a bude černobílá. To by ještě nebylo tak překvapivé, kdyby však celou produkci nezajišťovaly pouze Apple zařízení. Bentley v závěru své reklamy nechává diváka nahlédnout, jak se celý spot točil, a tak můžeme vidět, že za pomoci specializovaných čoček, objektivů a držáků bylo vše točeno iPhonem 5S.

Veškerý materiál byl pak přehrán do iPadu Air, jenž byl mimochodem upevněn spolu s klávesnicí přímo ve voze Bentley. Aplikace iMovie se pak postarala o složení celého klipu. Na novou reklamu na Twitteru upozornil také marketingový šéf Applu Phil Schiller. Bentley tak například po módním domu Burberry představilo další důkaz, jak lze jablečná zařízení využít.

Témata: ,
.