Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Brad Pitt: Kolekce 4 filmů

Brad Pitt je hercem mnoha tváří, který se objevil v řadě filmů napříč žánry. V kolekci čtyř filmů na iTunes najdete snímky Sázka na nejistotu (2015), Světová válka Z (2013), Spojenci (2016) a Mexičan (2001). Filmy Světová válka Z a Mexičan obsahují české titulky, ostatní jsou i s českým dabingem.

Kolekci 4 filmů s Bradem Pittem stáhnete za 286 korun zde.

Ježek Sonic + Bumblebee

Tato kolekce filmů je primárně určená spíše mladším divákům, určitě si je ale užijí i dospělí. V tomto balíčku najdete snímek Ježek Sonic z roku 2020 s Jimem Carreym a akční podívanou Bumblebee z roku 2018 s Hailee Steinfeld a Johnem Cenou. Oba snímky nabízí české znění i české titulky.

Snímky Ježek Sonic a Bumblebee stáhnete za 218 korun zde.

Cloverfield: Kolekce 2 filmů

Snímky Cloverfield (Monstrum) a Ulice Cloverfield 10 jsou napínavé a velmi svérázné. Pokud si libujete v tematice apokalypsy a atmosféře tajemna, určitě byste jim měli dát šanci. V této kolekce nalezenete snímek Cloverfield (Monstrum) a snímek Ulice Cloverfield 10. Film Monstrum je v anglickém znění, u titulu Ulice Cloverfield 10 naleznete český dabing i titulky.

Kolekci snímků Cloverfield stáhnete za 179 korun zde.

Kolekce 5 filmů s Tomem Cruisem

Pokud patříte mezi fanoušky hollywoodského herce Toma Cruise, neměli byste si nechat ujít tuto kolekci, jejíž součástí jsou snímky Jack Reacher (2012), Firma (1993), Top Gun (1986), Collateral (2004) a Válka světů (2005). Snímky Firma, Top Gun, Collateral a Válka světů jsou k dispozici s českým dabingem, Jack Reacher obsahuje české titulky.

 

Kolekci 5 filmů s Tomem Cruisem stáhnete za 349 korun zde.

Jack Reacher: Kolekce 2 filmů

Milovníkům akce a příznivcům bývalého vojenského vyšetřovatele Jacka Reachera je určena kolekce dvou filmů, ve kterých titulní roli zmíněného hrdiny ztvárnil herec Tom Cruise. Jedná se o filmy Jack Reacher a Jack Reacher: Nevracej se. Film Jack Reacher je s českými titulky, u snímku Jack Reacher: Nevracej se najdete kromě titulků také český dabing.

Kolekci 2 filmů o Jacku Reacherovi stáhnete za 148 korun zde.

Témata: ,
.