Zavřít reklamu

Barbie

Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě. Pokud tedy nemáte úplnou existenciální krizi. Nebo jste Ken.

  • 329,- vypůjčení, 399,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Transformers: Probouzení monster

Autoboti a Decepticoni nejsou jedinými Transformery, kteří se mezi námi skrývají. V hlubinách amazonského pralesa už tisícovky let tiše přežívá druh Maximals, který si jako pozemské krytí zvolil zástupce zvířecí říše. Bohužel se v naší sluneční soustavě objevila hrozba, která je původně vyštvala z jejich domoviny – Unicron, nemilosrdný požírač všeho živého. Příběh nových Transformers se odehrává v devadesátkách, v době, kdy Optimus Prime ještě nebyl ten pravý lídr ostřílený četnými bitvami na život a na smrt. Aby dokázal po boku Maximals čelit existenční hrozbě, bude muset nejprve zkrotit své ego a respektovat vůdce „zvířecích botů“, Optima Primala. Transformers se navíc budou muset vypořádat s tím, že se o jejich existenci dozvěděli dva obyčejní smrtelníci, Noah a Elena, oba dost šílení na to, aby jim pomohli v bitvě s mnohem silnějším nepřítelem, i když na to nemají parametry. Přece jen jde o jejich planetu.

  • 329,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština

Asteroid City

Asteroid City by bylo zcela nezajímavým flekem na mapě, kdyby na něj před lety nedopadl meteorit, který tu vyhloubil dolík. Poblíž vzniklo svérázné městečko, které hostí pravidelná setkání výjimečných mladých lidí a jejich rodičů, kteří tu mají poměřit síly, pobavit se a ujistit se, že na tu genialitu nejsou sami. Vytržení ze všední reality zejména ocení relativně čerstvý vdovec se čtyřmi mimořádnými dětmi a tchánem, jenž mu dosud nepřišel na chuť. Podobně je na tom i filmová hvězda Midge Campbellová, jejíž geniální dcera má víc sebevědomí než ona. I další účastníci jsou svým způsobem velmi unikátní a do pouště dorazili s nadšením a touhou po dobrodružství. Už takováto sešlost by stačila k tomu, aby si Asteroid City zasloužilo zvýšenou pozornost. Na přední stránky všech světových periodik se městečko dostane díky „blízkému setkání třetího druhu“, k němuž dojde během akce. A než se zjistí, co se tu to vlastně stalo, musí tu všichni zůstat a chtě nechtě navazovat vztahy nejrůznější povahy.

  • 329,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

In Football We Trust
Snímek „In Football We Trust“ zachycuje časový okamžik v době, kdy se v NFL začali objevovat obyvatelé tichomořských ostrovů. Tento celovečerní dokumentární film, který představuje nový pohled na příběh amerických přistěhovalců, přenese diváky hluboko do úzce propojené polynéské komunity v Salt Lake City v Utahu. Díky bezprecedentnímu přístupu a natáčení v průběhu čtyř let film důvěrně zachycuje čtyři mladé Polynésany, kteří se snaží překonat násilí gangů a téměř chudobu prostřednictvím amerického fotbalu. Tito mladí hráči, kteří jsou vnímáni jako „spása“ pro své rodiny, odhalují kulturní střet, který zažívají, když se z období dospívání dostávají do světa vysokoškolských náborů s vysokými sázkami a přísnými společenskými očekáváními.

  • 59,- vypůjčení, 59,- zakoupení
  • Angličtina

Kdo se směje teď

Bert Kreischer se proslavil jako pódiový komik s pseudonymem The Machine a ve svém klasickém vystoupení vypráví o zkušenostech s ruskou mafií na vysokoškolském flámu. Dobrodružství ze studentských let se mu neblaze připomene o 23 let později, kdy ho ruští mafiáni unesou i s jeho odloučeným otcem (Mark Hamill) zpátky do Ruska, kde má podle nich odčinit své prohřešky z minulosti. Bert se ocitá v jádru válečného konfliktu mezi členy sociopatické rodiny zločinců a spolu s otcem se musí vydat po stopách jeho mladšího já.

  • 329,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština
.